У відділі рідкісних і цінних документів Науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського зберігаються не лише книги з природничих і технічних наук. Тут є й філософські, соціально-економічні видання та твори художньої літератури.
Світ змінюється на очах, і це безпосередньо стосується кожного з нас. Наше життя все більше переходить в онлайн-формат. Пристосовуватися до нових реалій важливо і вкрай необхідно: за нинішніх умов інтернет стає головним джерелом і нових знань, і нових вражень.
У відділі рідкісних і цінних документів НТБ імені Г.І.Денисенка щороку готується книжкова виставка, присвячена одній науковій дисципліні. Тема цьогорічної – математика.
Засоби обчислювальної техніки з'явилися дуже давно. Спочатку це були лічильні палички і камінчики (латиною – calculi), згодом з'явилися абак і рахівниця. У XVII ст. були винайдені логарифми і перші логарифмічні лінійки, а також перші механічні лічильні машини.
На початку нового навчального року в залі рідкісних і цінних документів Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І.Денисенка відкрилась виставка "Фізика крізь століття".
Хімічне відділення Київського політехнічного інституту було відкрито в 1898 р. Його першим деканом став відомий хімік Михайло Іванович Коновалов (той, що відкрив “реакцію Коновалова”). З його ініціативи в інституті в 1900 р.
Чотири книги, що, безумовно, зацікавлять істориків техніки, надійшли наприкінці минулого року до фонду рідкісної і цінної книги Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І.Денисенка нашого університету.
У фонді рідкісних і цінних видань Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І.Денисенка НТУУ "КПІ" зберігаються книги з різних галузей освіти і науки, в тому числі навчальні посібники, видані у XVIII – на поч. ХХ ст.