Студентам – про матеріали майбутнього. Академічні читання в НН ІМЗ ім.Є.О. Патона

Однією із традицій, витоки яких пов’язані із діяльністю видатного вченого, інноватора, зварювальника, матеріалознавця академіка Є.О. Патона, ім’я якого носить Навчально-науковий інститут матеріалознавства та зварювання КПІ, є нерозривна єдність вчених КПІ з науковцями Інститутів НАН України

Науковці НН ІМЗ навчають талановиту учнівську молодь

На базі Навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона КПІ ім. Ігоря Сікорського вже багато років активно працюють секції "Матеріали та адитивні технології" і "Прикладна механіка та машинобудування", що входять до відділення Інженерії та матеріалознавства Київської МАН.

Конференція "Матеріали для роботи в екстремальних умовах" – уже вдесяте!

Інститут матеріалознавства та зварювання ім. Є.О.Патона КПІ  ім. Ігоря Сікорського виступив організатором Міжнародної  наукової  конференції "Матеріали для роботи в екстремальних умовах – 10", яка відбулася наприкінці минулого року.

За новими знаннями – до стародавніх Афін!

10 молодих науковців і студентів інженерно-фізичного факультету КПІ узяли участь у міжнародному п'ятиденному семінарі фізиків-матеріалознавців, чи, точніше, – в освітньому проєкті "Advanced Training Course "Spintronics Radar Detectors"

Нова спільна лабораторія на ІФФ

Останніми роками у матеріалознавстві відбувається справжня революція, пов'язана зі створенням і все більшим поширенням наноматеріалів – наноструктурних металевих, керамічних та композиційних матеріалів, що виготовляються з порошків, розмір частинок яких має порядок нанометрів (10-9 м).

Cемінар-практикум під патронатом японської компанії Rigaku Corporation

Семінар-практикум "Теорія та практичне застосування методів рентгенівської дифракції" пройшов під патронатом всесвітньо відомої японської компанії Rigaku Corporation на інженерно-фізичному факультеті 18 вересня 2019 р. Його організаторами виступили КПІ ім.

Створюють інтелектуальні композиційні матеріали

Указом Президента України авторському колективу з ІХФ – кандидатам технічних наук, доцентам О.А.Жученку (кафедра АХВ), І.І.Івіцькому (кафедра ХПСМ), В.С.Цапару (кафедра АХВ) та випускниці аспірантури кафедри ПСНК (ПБФ) Д.К.Івіцькій присуджено премію Президента України для молодих учених 2018 року.

Підписка на Матеріалознавство