Наукові читання, присвячені 80-річчю від дня народження видатного українського вченого і державного діяча, професора КПІ Михайла Павловського (1942 – 2004), були першими, що пройшли в Державному політехнічному музеї імені Бориса Патона при КПІ ім.
Інтерес до проведення "Глушковських читань" зумовлений, передусім, тим, що в нашому університеті готують фахівців з багатьох ІТ-спеціальностей. Цьогорічна тема конференції – «Історія, сучасний стан та тенденції цифрового розвитку суспільства».
15 березня відбулися Наукові читання з циклу «Видатні конструктори України», присвячені відомому українському вченому і педагогу академіку Володимиру Михалевичу.
7 листопада в КПІ ім.Ігоря Сікорського відкрито пам’ятний знак на місці побудови літака «Кудашев-1» – першого літака вітчизняної конструкції, який здійнявся у повітря.
За радянських часів він зайняв свою особливу нішу надзвичайно важливих завдань, що їх отримували та вирішували видатні творці ракетно-космічної техніки та очолювані ними колективи.
5–7 листопада 2014 р. на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М.Макарова (пансіонат "Лісовий", Дніпропетровська область) проходили ІХ Наукові читання "Дніпровська орбіта".
Михайло Федорович Решетньов – видатний вітчизняний вчений, конструктор, академік, Герой Соціалістичної Праці, лауреат Ленінської та Державної премій, організатор виробництва систем інформаційних космічних телекомунікацій та ракетної техніки.