Учасники ознайомляться з основами технологій посилення обороноздатності й роботи з дронами, дослідять різноманітні аспекти цих технологій, зокрема використання дронів у військовій справі, застосування алгоритмів штучного інтелекту, можливості автономної навігації тощо.

Також будуть розглянуті практичні аспекти, як-от збирання та програмування дронів, налаштування систем управління польотом.

Окремий напрям школи — боротьба з дезінформацією від Міністерства цифрової трансформації України.

Літня школа складатиметься з двох блоків:

⏰ 24–27 червня — лекції та майстер-класи від висококваліфікованих експертів і спеціалістів за трьома напрямами:
🔹 Апаратне забезпечення дронів
🔹 Штучний інтелект та алгоритми для дронів
🔹 Штучний інтелект для боротьби з дезінформації.

⏰ 28–29 червня — хакатон, де учасники працюватимуть над груповим проєктом і представлять результат перед суддями.

📋️️️️️️ Більше — за посиланням.