Проректор з наукової роботи Віталій Пасічник відмічає, що у 2022 р. значна частина проєктів, виконаних у КПІ ім. Ігоря Сікорського, має важливе значення для безпеки й обороноздатності України.
У фіналі конкурсу стартапів на ХІ Фестивалі інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2022" було представлено проєкт, присвячений виробництву водню шляхом електролізу із застосуванням ультразвукової кавітації.
Пройшов ІІ етап ХХІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2023» і ХІV національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів INFOMATRIX-2023.
"КП" продовжує публікувати інтерв'ю з науковцями КПІ, які у складі наукової групи під керівництвом Бориса Рассамакіна розробили, виготовили і підготували до космічного старту наносупутник "PolyITAN-НР-30".
Інноваційні прилади для медичної діагностики, створені на кафедрі акустичних та мультимедійних електронних систем (АМЕС) під керівництвом професора Сергія Найди, традиційно мають визнання та попит серед фахівців і отримують фінансування від спонсорів.
Через пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок атак ворожих ракет і дронів у студентів і викладачів університету виникли проблеми з підзарядкою електронних пристроїв, без яких проведення навчального процесу сьогодні є неможливим.
Одним із переможців XI Фестивалю інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України" стала розробка "Сучасна технологія виготовлення "прозорої броні", яку презентували дослідники науково-технічної групи "Ламбіт" приладобудівного факультету, кафедра інформац
Постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада ц.р. № 1206 до Державного реєстру наукових об'єктів, що становлять національне надбання, внесено Комплекс експериментальних стендів для досліджень і випробувань виробів космічної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського.