Олексій Кагляк. Є робота для… алмазів

Як народжуються ідеї з розробки нової технології та інструменту? Це запитання виникає, коли знайомишся з матеріалами фундаментальних і прикладних досліджень, які здійснюються одночасно із проведенням навчального процесу на базі двох кафедр Навчально-наукового інституту матеріалознавства і зварювання імені Є.О. Патона (НН ІМЗ) КПІ ім. Ігоря Сікорського – на кафедрі фізичного матеріалознавства та термічної обробки (ФМТО) і кафедрі лазерної техніки та фізико-технічних технологій (ЛТФТ).

КПІ ім. Ігоря Сікорського на конференції «Об`єднуй, вдосконалюй, захищай»

КПІ ім. Ігоря Сікорського — єдиний заклад вищої освіти на конференції «Об’єднуй, вдосконалюй, захищай» щодо інноваційних безпілотних технологій для потреб Збройних Сил України, на якій були присутні провідні розробники, виробники, представники бойових бригад, Генштабу ЗСУ та МОУ для визначення найактуальніших і найефективніших безпілотних технологій.

🎥 Унікальні бронеавтівки для ЗСУ

Після закінчення війни країна, на думку експертів, потребуватиме будівельників й архітекторів, інженерів й айтішників, працівників сфери транспорту й логістики та інших. Престиж інженерної професії – ступінь поваги до неї в суспільстві, – що останнім часом занепав, знову має зрости. Адже інженери – це в першу чергу творці нового, передового, націлені на прогрес у суспільстві. І приклад випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського є підтвердженням цього.

Електроноші КПІшників на озброєнні ЗСУ

Київські політехніки нарощують власні потужності у виробництві електронош для наших військових, які боронять країну на фронті, а також допомагають закривати запити київських політехніків, рідні яких захищають нашу державу.

Переможці конкурсу наукових проєктів за програмою «Горизонт 2020»

Міністерство освіти і науки України підбило підсумки другого конкурсного відбору наукових проєктів, що фінансуються за підтримки ЄС у межах програми «Горизонт 2020». Цей конкурс — важливий крок для розвитку української науки та її інтеграції до європейського дослідницького простору.

Військові розробки КПІшників

КПІшники впевнено й активно працюють на зміцнення обороноздатності України. Практичні інновації для фронту стали новим напрямом роботи студентів.

🎥 Електроноші київських політехніків на передовій

КПІшники передали власноруч зібрані електроноші Мамонова підрозділу ЗСУ. Наземний дрон призначений для евакуації поранених з поля бою. Керується дистанційно. Його суттєва перевага — вартість, винахід значно дешевший за аналоги.

КПІшники створили унікальну бронемашину

Наші випускники створили бронеавто для ЗСУ з найвищим рівнем захисту. Інженери-розробники запевняють: їхній «Інгуар-3» витримує влучання бронебійних куль, уламків снарядів і підрив на протитанковій міні.

Нині тестовий екземпляр проходить випробовування, а відтак поїде на передову.

Підписка на Розробки