ТСН про електроноші київських політехніків

В ефірі телемарафону «Єдині новини» розповіли про універсального робота — радіокеровані наземні ноші, що їх створюють наші студенти.

Робот легко складається-розкладається, може їздити на гусеницях і перевозити все, що потрібно.

Військові розробки КПІшників

КПІшники впевнено й активно працюють на зміцнення обороноздатності України. Практичні інновації для фронту стали новим напрямом роботи студентів.

Дрони КПІшників рятують життя на фронті

Електроноші, що їх власноруч зібрали київські політехніки, тепер на озброєнні у воїнів ЗСУ. Наземні дрони відправилися евакуювати й рятувати поранених військових до 23-го Окремого батальйону спеціального призначення на Східний напрямок.

Електроноші київських політехніків на передовій

КПІшники передали власноруч зібрані електроноші Мамонова підрозділу ЗСУ. Наземний дрон призначений для евакуації поранених з поля бою. Керується дистанційно. Його суттєва перевага — вартість, винахід значно дешевший за аналоги.

КПІшники створили унікальну бронемашину

Наші випускники створили бронеавто для ЗСУ з найвищим рівнем захисту. Інженери-розробники запевняють: їхній «Інгуар-3» витримує влучання бронебійних куль, уламків снарядів і підрив на протитанковій міні.

Нині тестовий екземпляр проходить випробовування, а відтак поїде на передову.

Випускники КПІ створили оборонний бізнес

Артем Ющук, учасник команди Formula Student КПІ, разом з іншими студентами та випускниками КПІ організував ремонт і модернізацію сотень одиниць бронетехніки, а тепер розробляє нову бронемашину для Сил оборони.

Рятує бійців і медиків

Евакуаційний наземний дрон, який рятує не лише поранених, а й медиків. Київські політехніки створюють ноші, що їх розробив переселенець зі Слов’янська Дмитро Мамонов.

Підписка на Розробки