Друга вища бізнес-освіта у Міжнародному університеті фінансів

Міжнародний університет фінансів дає можливість здобути другу вищу бізнес-освіту всім, хто вже має диплом бакалавра чи магістра.

СЕО компанії Apple Тім Кук, головна директорка General Motors Мері Барра, головний виконавчий директор корпорації Google Inc. Сундар Пічаї — цих людей обʼєднує те, що вони мають вищу технічну освіту й ступінь магістрів бізнес-адміністрування.

Програми МВА — поширена практика в прогресивних країнах світу. Їхня ціль — підготувати високопрофесійний управлінський персонал. Люди з вищою освітою та досвідом роботи в бізнесі здобувають поглиблені знання в галузі управління й ділового адміністрування. Програми МВА дають теоретичну і практичну підготовку у сфері менеджменту й суміжних дисциплін. Основна мета — допомогти фахівцю стати ефективним керівником вищої ланки. Таку можливість дає і МУФ.

МУФ співпрацює з університетами Франції, Австрії, Польщі, Туреччини, Латвії, Швеції, Швейцарії та Індії.

Студенти, які беруть участь у міжнародному обміні, мають можливість обирати з понад десяти курсів навчання англійською, французькою та польською мовами в університетах-партнерах. Три освітні програми в портфоліо МУФ викладаються англійською.

У Міжнародному університеті фінансів можна здобути бізнес-освіту за чотирма програмами:

🔹 «Інформаційні технології у фінансах», яка готує сучасних професіоналів у галузі FinTech;
🔹 «Корпоративні фінанси та фінансова аналітика» — для фіндиректорів і фінансових аналітиків на підприємствах і в корпораціях;
🔹 «Бізнес-аналітика та великі дані (Big Data)» — для менеджерів / аналітиків великих даних.
🔹 «Менеджмент міжнародного бізнесу» (україномовна / англомовна), що готує менеджерів, аналітиків і стратегів глобальних компаній.

На пільгових умовах лише для студентів КПІ після першого року навчання на бакалавраті інженерного профілю можна паралельно здобути ступінь бакалавра бізнес-профілю й отримати другий диплом бакалавра.

☎️ Телефон Приймальної комісії МУФ: (050) 413-43-46

📋 Докладніше про переваги навчання в МУФ та особливості підготовки студентів в МУФ.