Вшанування пам'яті

День памʼяті та примирення

Цей день присвячений перемозі над нацизмом і вшануванню всіх його жертв.

Студенти, викладачі та співробітники КПІ склали шану 163 політехнікам, які заплатили життям за травневу Перемогу 45-го, і нинішнім героям, які боронять Україну від рашистських окупантів.

До Дня памʼяті та примирення

Дорогі ветерани та нинішні захисники Вітчизни! Шановні київські політехніки! У ці травневі дні ми вшановуємо людей старшого покоління, яким випало пройти крізь смертельний вогонь Другої світової війни.

Загинув колишній студент КПІ Валерій Грудєв

Навесні 2015 року Валерій брав участь в АТО у складі 9-ї роти 3-го батальйону 93-ї ОМБр «Холодний Яр» у селищі Піски. Потім — у Кримському на Луганщині, де 2016-го отримав поранення. Після реабілітації повернувся на фронт, воював до 2017 року.

37 років тому сталася аварія на Чорнобильській АЕС

Після жахливої аварії на ЧАЕС, яка зруйнувала життя тисячам людей і стала екологічною катастрофою для всього світу, ворог все одно вдається до ядерного терору, захоплюючи та розміщуючи військову техніку на АЕС і заявляючи про можливість застосування ядерної зброї.

Загинув випускник КПІ Андрій Василенко

Після закінчення навчання в КПІ Андрій працював інженером-проєктувальником електромереж. Одна з його робіт — освітлення ділянки Варшавської траси від КП Київ до смт Гостомель.

Загинув випускник КПІ Володимир Бульба

Володимир навчався у КПІ на програміста, але перспектива багатогодинного сидіння над кодом його не приваблювала.

Володимир добре відомий у колі музикантів. Він разом із дружиною Наталією ще у 2012 році на свої весільні гроші відкрили першу «Рок Школу» в Києві. Це був унікальний проєкт.

Загинув випускник КПІ Володимир Федоров

Володимир навчався на фізико-математичному факультеті КПІ. 2011 року отримав диплом бакалавра, а 2013-го — диплом магістра.

Працював в Інституті прикладних проблем фізики і біофізики НАН України: спершу на посаді інженера, а потім молодшого наукового співробітника.