Ви є тут

Відеорепортажі КПІ[14.12.2019 | 10:00-15:00] День відкритих дверей КПІ ім. Ігоря Сікорського КПІAbitFest

КПІAbitFest

Бажаєш отримати освіту та професійні навички, стати затребуваним фахівцем?
Мрієш про блискучу кар’єру та роботу у провідних компаніях України?З Днем Гідності та Свободи!

2019.11.21  З Днем Гідності та Свободи!

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи. Ми вшановуємо пам’ять героїв Майдану та захисників Вітчизни на сході України.Інституційний репозитарій ELAKPI – найкоротший шлях до світового наукового простору

Одним із основних інструментів для поширення результатів досліджень у відкритому доступі є інституційний репозитарій. Для дослідників КПІ ім. Ігоря Сікорського таким репозитарієм є Електронний архів наукових та освітніх матеріалів КПІ ім. Ігоря СікорськогоШпаргалки для студентів. Стипендії: які бувають та як отримати? (Відео)

Сьогодні говорімо про стипендії. Ви дізнаєтеся про види, розміри та умови отримання стипендій.Студент КПІ здобув бронзу на Міжнародному конкурсі наукових проєктів Mostratec-2019 у Бразилії (відео)

Дмитро Соломянюк

Дмитро Соломянюк, студент 1-го курсу інженерно-хімічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського, презентував унікальний метод боротьби зі сміттєзвалищами та пластиковими відходамиПеред студентами КПІ виступив Надзвичайний і Повноважний Посол Туреччини в Україні (відео)

2019.11.08 Візит посла Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахмет Гульдере

Минулої п’ятниці до КПІ ім. Ігоря Сікорського завітав високоповажний гість – Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахмет Гульдере.Зробити доступ до знань вільним. Міжнародний тиждень відкритого доступу – 2019

2019.10.21-27 Міжнародний тиждень відкритого доступу

Щороку у жовтні у світі відзначається Міжнародний тиждень відкритого доступу (International Open Access Week). Його проведення було ініційовано у 2009 р. Коаліцією наукових видавництв та академічних ресурсів (Scholarly Publishing And Academic Resources Coalition – SPARC) за підтримки студентської спільноти.Круглий стіл «Нова процедура акредитації освітніх програм: як покращити якість технічної освіти?» (відео)

2019.11.04 Круглий стіл

Питання, що турбують усю університетську спільноту України, обговорили учасники круглого столу «Нова процедура акредитації освітніх програм: як покращити якість технічної освіти?», який відбувся в КПІ ім. Ігоря Сікорського 4 листопада. Організували його і спільно провели Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) та КПІ ім. Ігоря Сікорського.Студенти ІАТ перемогли у локальному етапі конкурсу NASA (відео)

19–20 жовтня дві команди КПІ ім. Ігоря Сікорського уперше взяли участь у двох конкурсах локального етапу Міжнародного космічного хакатону Space Apps Challenge, що проходить у різних країнах за підтримки Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США.Швидкий розвиток покоління: у КПІ розпочався перший міжнародний студентський форум A.G.E. (відео)

2019.10.15 Міжнародний студентський форум «AGE»

Обмін досвідом, цікаві воркшопи, надактуальні теми та посиденьки під живу музику - все це об’єднує перший міжнародний студентський форум A.G.E. - Active Generation Evolution, який проходить цими днями в КПІ

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій