Відеорепортажі КПІ

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості співпрацюватиме з КПІ

Делегація на чолі з віцепрем’єр-міністром України – міністром новоствореного міністерства Олегом Уруським відвідала Київську політехніку. Урядовець і адміністрація КПІ обговорили перспективи майбутньої співпраці.

КПІ – лідер якісної освіти!

Найбільший університет України. Найпотужніша технічна освіта. 46 спеціальностей і понад шість тисяч спеціалізацій. Співпраця з ООН, ЮНЕСКО, НАТО. Це – Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.

Подання документів на вступ до КПІ триває medialab пт, 08/28/2020 - 18:40

Цього року на вступ до бакалаврату та магістратури КПІ подали більш ніж 46 тисяч заяв. Це майже на 11 тисяч більше, ніж торік.

«Ситуаційний центр має стати національним»: КПІ та МОН домовилися про співпрацю

КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав перший заступник міністра освіти і науки України Микола Кизим та його помічники. У центрі переговорів заступника міністра й адміністрації університету були, зокрема, питання Ситуаційного центру, космічної програми та інноваційної системи Sikorsky Challenge.

Велети світової авіації в КПІ medialab ср, 07/29/2020 - 11:11

Історія КПІ ім. І. Сікорського тісно переплетена з історією української авіації. Адже чимало випускників університету стали провідними інженерами й винахідниками повітряних суден.

Представники оборонної галузі зустрілися з науковцями КПІ ім. І. Сікорського

Це перша нарада після утворення Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості. Відбулась на базі Комітету оборонно-промислового комплексу при Торгово-промисловій палаті України та з участю Ліги оборонних підприємств.