Факультет електроніки

Телефон: 204-94-32, 204-94-40, 204-83-06
e-mail: fel[at]kpі.ua

Грант від ЄС – науковцям НН ІМЗ та ФЕЛ

Проєкт НН ІМЗ та ФЕЛ зі створення пристроїв і сервісів для спортивних тренувань й дистанційної охорони здоров'я отримав грант за програмою ЄС "Горизонт Європа".

Загинув випускник КПІ Володимир Онуфрієнко

Володимир закінчив КПІ 2008 року, здобувши кваліфікацію інженера-електромеханіка. До повномасштабного російського вторгнення працював за спеціальністю. Був професіоналом своєї справи. Завжди з великою відповідальністю ставився до своїх професійних обов’язків.

Інноваційна лабораторія на ФЕЛ

На факультеті електроніки 14 грудня відкрили нову сучасну технологічну лабораторію – спеціально для втілення у життя студентських проєктів, проведення брейнштормів, інженерних хакатонів і фестивалів інновацій.

VII Міжнародна науко-технічна конференція IEEE "Smart Technologies in Power Engineering and Electronics"

Запрошуємо науковців взяти участь у VII Міжнародній науко-технічній конференції IEEE “Smart Technologies in Power Engineering and Electronics” (STEE-2024) (“Розумні технології в енергетиці та електроніці”), яка відбудеться в рамках IEEE Kyiv Polytechnic Week у КПІ ім.

Вітаємо переможців ХVI олімпіади з теорії електронних кіл “ТЕК’2023”!!!

23 листопада 2023 року у дистанційному режимі відбулася XVI відкрита студентська олімпіада з теорії електронних кіл, яка щорічно проводиться кафедрою електронної інженерії факультету електроніки і присвячується пам’яті професора Сігорського Віталія Петровича, видатного вченого та педагога, який п

ELNANO - 2024

Запрошуємо науковців взяти участь у 42-й Міжнародній науково-технічній конференції IEEE "ELECTRONICS AND NANOTECHNOLOGY" ("Електроніка і нанотехнології") (ELNANO-2024). Конференція проходитиме в КПІ ім. Ігоря Сікорського 13 – 16 травня, 2024 року в Києві, Україна.

Юлія Кожушко. Київські політехніки вдосконалюють технології зварювання

Контактне мікрозварювання – ефективна технологія, що застосовується для надійного з'єднання мініатюрних деталей в прецизійному приладобудуванні та при виготовленні електронних компонентів і схем.

Підписка на ФЕЛ