ФЕЛ

Телефон: 204-94-32, 204-94-40, 204-83-06
e-mail: fel[at]kpі.ua

Конференція з електроніки та нанотехнологій ELNANO-2019

2019.04.16 39-та Міжнародна науково-технічна конференція IEEE «ELECTRONICS AND NANOTECHNOLOGY»

16 квітня в КПІ імені Ігоря Сікорського розпочала роботу 39-та Міжнародна науково-технічна конференція IEEE «ELECTRONICS AND NANOTECHNOLOGY» («Електроніка і нанотехнології») (ELNANO-2019).

У КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрито дитячу школу мікроелектроніки «Lampa Kids» (відео)

2019.03.06 відкрито дитячу школу мікроелектроніки «Lampa Kids»

Відкриття дитячої школи мікроелектроніки «Lampa Kids» відбулося 6 березня. Працюватиме вона в корпусі №12 КПІ ім. Ігоря Сікорського, де розташовано факультет електроніки.

В Київській політехніці "Тиждень промислової електроніки"

2019.02.13 В Київській політехніці "Тиждень промислової електроніки"

В урочистій атмосфері 13 лютого 2019 р. відбулося підписання рамкової угоди про співпрацю між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Політехнічним інститутом м. Сетубал.

Володимиру Олександровичу Москалюку – 80!

В.О.Москалюк

10  лютого 2019 р. виповнилося 80 років професору Володимиру Олександровичу Москалюку – відомому вченому з моделювання субмікронних та нанокомпонентів електронної техніки. Напрям його наукових досліджень – моделювання електронних надшвидкодіючих процесів та приладів.

Премія Президента України – науковцям з ФЕЛ

Система гарантованого електроживлення міського електротранспорту

Наприкінці 2018 року десятьох молодих науковців Київської політехніки було удостоєно премії Президента України. Серед них і представники ФЕЛ – кандидати технічних наук, доценти кафедри промислової електроніки Євген Вербицький, Дмитро Миколаєць та Катерина Осипенко.

Вітаємо з присудженням премій Президента України

2018.12.07 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №419/2018

Вітаємо з присудженням премій Президента України для молодих вчених 2018 року

П'єзодвигун – видатний винахід світу

В'ячеслав Васильович Лавриненко та марка на честь його винаходу

2 листопада 2018 року відбулася презентація і гасіння трьох нових поштових марок, які вводяться в обіг для оплати послуг поштового зв'язку в Україні. Ці марки присвячені винаходам, які прославили Україну на весь світ.

Зустріч з авторами проектів-переможців міського конкурсу Громадського бюджету

2018.11.21 Зустріч з авторами проектів-переможців міського конкурсу Громадського бюджету

Керівники університету 21 листопада зустрілися з авторами проектів-переможців цьогорічного міського конкурсу Громадського бюджету (Бюджету участі). В нашому університеті таких проектів дванадцять. Отож обговорено нагальні питання впровадження ідей, що їх згенерували студенти та викладачі КПІ ім.

Вітаємо переможців ХI олімпіади з теорії електронних кіл “ТЕК’2018” !!!

2018.11.22 ХI олімпіада з теорії електронних кіл “ТЕК’2018”

22 листопада 2018 року відбулася XI відкрита студентська олімпіада з теорії електронних кіл, яка щорічно проводиться кафедрою електронної інженерії факультету електроніки і присвячується пам’яті професора Сігорського Віталія Петровича, видатного вченого та педагога, який працював у нашому універс

Сторінки