ФЕЛ

Адреса: 03056, Київ-56, вул. ак. Янгеля 16/9, навчальний корпус 12, кiмн.115
Телефон: 204-94-32, 204-94-40, 204-83-06
e-mail: fel[at]kpі.ua

Володимиру Олександровичу Москалюку – 80!

В.О.Москалюк

10  лютого 2019 р. виповнилося 80 років професору Володимиру Олександровичу Москалюку – відомому вченому з моделювання субмікронних та нанокомпонентів електронної техніки. Напрям його наукових досліджень – моделювання електронних надшвидкодіючих процесів та приладів.

Премія Президента України – науковцям з ФЕЛ

Система гарантованого електроживлення міського електротранспорту

Наприкінці 2018 року десятьох молодих науковців Київської політехніки було удостоєно премії Президента України. Серед них і представники ФЕЛ – кандидати технічних наук, доценти кафедри промислової електроніки Євген Вербицький, Дмитро Миколаєць та Катерина Осипенко.

Вітаємо з присудженням премій Президента України

2018.12.07 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №419/2018

Вітаємо з присудженням премій Президента України для молодих вчених 2018 року

П'єзодвигун – видатний винахід світу

В'ячеслав Васильович Лавриненко та марка на честь його винаходу

2 листопада 2018 року відбулася презентація і гасіння трьох нових поштових марок, які вводяться в обіг для оплати послуг поштового зв'язку в Україні. Ці марки присвячені винаходам, які прославили Україну на весь світ.

Зустріч з авторами проектів-переможців міського конкурсу Громадського бюджету

2018.11.21 Зустріч з авторами проектів-переможців міського конкурсу Громадського бюджету

Керівники університету 21 листопада зустрілися з авторами проектів-переможців цьогорічного міського конкурсу Громадського бюджету (Бюджету участі). В нашому університеті таких проектів дванадцять. Отож обговорено нагальні питання впровадження ідей, що їх згенерували студенти та викладачі КПІ ім.

Вітаємо переможців ХI олімпіади з теорії електронних кіл “ТЕК’2018” !!!

2018.11.22 ХI олімпіада з теорії електронних кіл “ТЕК’2018”

22 листопада 2018 року відбулася XI відкрита студентська олімпіада з теорії електронних кіл, яка щорічно проводиться кафедрою електронної інженерії факультету електроніки і присвячується пам’яті професора Сігорського Віталія Петровича, видатного вченого та педагога, який працював у нашому універс

КПІ на Міжнародній виставці "Інноватика в сучасній освіті"

2018.10.23-25 X Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті"

23–25 жовтня 2018 року в Київському палаці дітей та юнацтва відбулася X Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті" за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, НАПН України та НАН України.

Меморандум з Цюаньчжоуським університетом інформаційних технологій

2018.10.02 укладання Меморандуму про співпрацю із Цюаньчжоуським університетом інформаційних технологій

КПІ ім. Ігоря Сікорського та Цюаньчжоуський університет інформаційних технологій (Китайська Народна Республіка) 2 жовтня уклали Меморандум про співпрацю.

Сторінки