[20-26.03.2021] Інженерний тиждень «KPISchool»

Одним з актуальних завдань університету є зацікавлення та наближення школяра до студентства, до науки та навчання, інноваційних технологій тощо.

В рамках проекту «Майбутній КПІшник» з 20 по 26 березня 2021 року в онлайн режимі буде проходити Інженерний тиждень «KPISchool», на якому викладачі факультетів та інститутів проведуть тематичні вебінари, які націлені на популяризацію інженерних спеціальностей серед молоді. Учнівська молодь зможе дізнатися про те, як створити власний девайс, що таке мобільний зв'язок і кібербезпека, чим корисні наносупутники, про акумулятори Маска та ще багато захоплюючого та корисного, а також матимуть можливість задати питання та актуальні питання сучасності.

Зустрічі відбуватимуться щодня о 12:00 годині протягом весняних канікул (20-26 березня) за наступним розкладом:

20.03 Творчість в фотографії
22.03 Кібербезпека в особистому Іnternet-просторі
23.03 Розробка девайсу: від ідеї до пристрою
24.03 Мобільний зв'язок: погляд у майбутнє - 5G
25.03 Вартові Галактики: наносупутники рятують людство
26.03 Акумулятори Маска та інші супер-герої живлення

По завершенню учасникам видається Сертифікат учасника "KPISchool".

Реєстрація до Інженерної школи “КРISchool” для підключення:
https://forms.gle/WsDR1ouP63qMCB129

Щоб ближче познайомитися з КПІ ім.Сікорського запрошуємо учнів 6-8 класів та всіх бажаючих на захопливу екскурсію-квест "Київський Ґоґвартс" (з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних заходів). Реєстрація на екскурсію обов'язкова https://forms.gle/hS4F8NtTzSrWTopv5

Підписатися на наші сторінки, де ми публікуємо всю актуальну інформацію про вступ, студентське життя та про діяльність КПІ можна тут:

Telegram: t.me/vstup_kpi, t.me/pk_kpibot
Instagram: instagram.com/abiturient_kpi
Youtube: youtube.com/ Вступ до КПІ