Хакатон

Долучайтесь до хакатону INT20H

INT20H — IT-змагання для студентів, що триває 20 годин. Випробуй себе і прокачай свої навички.

Хакатон має три напрями:

🔹 Web Development;
🔹 Mobile Development;
🔹 Data Science.

Учасникам треба знайти ефективне рішення в обраній категорії.

SmaRTF: розробки на передову

У КПІ пройшов фінал хакатону SmaRTF серед студентів-інженерів. У ньому взяли участь близько 60 команд і 200 учасників з різних куточків України та з Польщі.

КПІшники взяли участь у локальному етапі хакатону NASA SPACE APPS CHALLENGE 2022

NASA Space Apps Challenge 2022 — це найбільший міжнародний космічний хакатон, організований за підтримки NASA у різних країнах. Його учасники об’єднуються в команди й виконують практичні завдання від Національної космічної агенції США. Один з організаторів заходу — ГО «Асоціація Ноосфера».

Всеукраїнський інженерний хакатон SmaRTF

Команда РТФ не може залишатися осторонь історичних подій сьогодення, тож пропонує спробувати себе в ролі розробника smart military electronics і створити девайса, здатного наблизити перемогу й водночас допомогти ЗСУ.

Студенти будують розумне місто: в КПІ відбувся фінал першого Всеукраїнського інженерного хакатону

4 грудня на базі радіотехнічного факультету КПІ пройшов другий і завершальний етап SmaRTF — першого Всеукраїнського інженерного хакатону. У ньому взяла участь 31 команда з вишів Львова, Сум, Чернівців, Києва, а також з Оксфорду й Чеського технічного університету.

Перемога в хакатоні NASA

На початку жовтня відбувся локальний етап хакатону NASA Space Apps Challenge, організований за підтримки Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США.

КПІшники серед переможців Першого Національного хакатону з кіберзахисту

15—19 листопада в Києві проходив Перший Національний хакатон із кіберзахисту, який організували Державна служба спеціального звʼязку та захисту інформації України спільно з Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна».