Студентки ФБМІ та ФБТ гідно представили КПІ у  міжнародному Біохакатоні

Наприкінці травня у Варшаві відбулися міжнародні хакатони Smart City Challenge та BioHackathon. Їхніми організаторами виступили  Студентське самоврядування Варшавської політехніки, Науковий гурток біотехнологій "Herbion" Варшавської політехніки, Центр міжнародного співробітництва, студентські наукові групи Ventures та Startups and Innovation Варшавської школи економіки.

Літня школа «AI for Defence: Drones, Security, and Disinformation»

Учасники ознайомляться з основами технологій посилення обороноздатності й роботи з дронами, дослідять різноманітні аспекти цих технологій, зокрема використання дронів у військовій справі, застосування алгоритмів штучного інтелекту, можливості автономної навігації тощо.

КПІшники перемогли на хакатоні CSC 55

Щорічний хакатон CSC 55 — Computer Science and Cybernetics — проводить факультет комп’ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Тараса Шевченка та ГО Hackathon Expert Group за підтримки GlobalLogic, Revenue Grid, MiddleWare Europe.

InnovAid Hackathon у КПІ: штучний інтелект для медицини

Уперше в КПІ пройшов міжнародний InnovAid Hackathon, присвячений штучному інтелектові в медицині.

Команди з допомогою штучного інтелекту створювали рішення для розв’язання медичних завдань. За два дні свої ідеї змоделювали та презентували 11 команд.

NASA Space Apps Challenge — космічний хакатон у КПІ!

NASA Space Apps Challenge — це міжнародний хакатон, який щороку проходить під егідою NASA. Тисячі ентузіастів з усього світу об’єднуються в команди й протягом 48 годин створюють власний проєкт.

"KPI UPGRADE HACKATHON" – є цікаві інноваційні рішення задля розвитку кампусу

Усе розпочалося з ініціативи студентської ради факультету електроніки FEL Famsly організувати змагання студентів, націлене на поліпшення благоустрою території університету і приурочене до 125-річчя КПІ ім. Ігоря Сікорського.

КПІшниці серед переможниць хакатону SheBuilds Ukraine

Команда наших студенток ФІОТ — CODE BRYKSY — у складі Людмили Горбунової, Світлани Барицької, Вікторії Миць та Єлизавети Горбунової стала однією з переможниць хакатону SheBuilds Ukraine. Вона отримала приз у розмірі $500 CAD.

Підписка на Хакатон