Студент ПБФ – переможець олімпіади з безпеки життєдіяльності

Ростислав Пашков, студент гр. ПО-81мп приладобудівного факультету (керівник – ст. викл. каф. ОППЦБ А.В.Пятова) посів перше місце в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Безпека життєдіяльності", яка пройшла 12–15 травня 2019 р.

На ПБФ відкрили спільну лабораторію

У квітні 2019 р. на кафедрі оптичних та оптико-електронних приладів КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулась знаменна подія – у рамках договору про співробітництво між Київською політехнікою і фірмою Глобал Лоджік було відкрито спільну навчальну лабораторію.

Досягнення МАНівців – учнів Політехнічного ліцею

6 травня в Центрі культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося офіційне закриття Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -членів МАН України. До призерів, як завжди, потрапили ті, що виконали свої дослідження на базі нашого університету.

Королева КПІ 2019

У Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського 14 травня 2019 року відбувся довгоочікуваний фінал студентського конкурсу краси та інтелекту, у якому найчарівніші дівчата університету змагалися за титул "Королева КПІ 2019".

Уперше проведено фестиваль "PolyanaFest"

22 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського вперше відбувся фестиваль "PolyanaFest". Завдяки зусиллям організаторів фестиваль гармонійно поєднав у собі спорт, студентську творчість та благодійність.

Успіхи студентів кафедри технології машинобудування

На противагу відомому прислів'ю про курчат, яких рахують восени, саме весною підбивають підсумки усіляких студентських конкурсів та олімпіад. От і на кафедрі технології машинобудування ММІ не втомлюються вітати своїх підопічних, які приносять вагомі результати в скарбничку перемог. 

Спільне засідання Адмінради та студентського активу університету

23 травня з новообраними головами студрад усіх рівнів, активістами студентського самоврядування та представниками студентської профспілки зустрілися члени Адміністративної ради університету – проректори, директори інститутів, декани факультетів та інші співробітники КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Нові документи про співпрацю з китайськими партнерами

22 травня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідали делегації двох закладів вищої освіти з Китайської Народної Республіки – Наньчанського університету (м. Наньчан, провінція Цзянсі) та Шаньдунського університету науки та технології (м. Циндао, провінція Шаньдун).