22 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського вперше відбувся фестиваль "PolyanaFest". Завдяки зусиллям організаторів фестиваль гармонійно поєднав у собі спорт, студентську творчість та благодійність. Наш сквер "Поляна" впродовж дня перетворився на майданчик різноманітних активностей: благодійний ярмарок, лазертаг, "Скажені перегони", пауерліфтинг, армреслінг, пінг-понг, малюнки на асфальті, "Хіп-хоп батл" та ще багато цікавого. В цей день студенти змогли активно відпочити та вкотре переконатись, що студентське життя в КПІ ім. Ігоря Сікорського насичене і різнобарвне. На завершення учасники та гості фестивалю насолодилися живою музикою у виконанні КПІшних гуртів.

Проведення фестивалю підтримала Асоціація випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського, за що їй окрема вдячність. Приємно, коли наші випускники не тільки підтримують старі добрі традиції своєї альма-матер, але й допомагають започатковувати нові!