Номер 1 газети "Київський політехнік" за 2019 рік

На засіданні Вченої ради: 10.12.2018

2018.12.10  засідання Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського

Першим було заслухано питання про підготовку іноземних студентів у КПІ ім. Ігоря Сікорського. Доповідав директор Центру міжнародної освіти В.О.Коваль.

Про організацію та результати незалежної юридичної експертизи укладених університетом інвестиційних договорів

Перший корпус, зима

Після появи в деяких ЗМІ інформації про порушення, які нібито були допущені в КПІ ім.

Білоус Інна Юріївна: фахівець з енергоефективності будівель

Білоус  Інна Юріївна

У листопаді 2018 р. асистенту кафедри теплотехніки та енергозбереження ІЕЕ Інні Юріївні Білоус  призначено стипендію Кабінету Міністрів України для молодих учених. Колектив кафедри пишається колегою та вважає таке визнання абсолютно заслуженим.

Київський політехнік, 2019, №1 (у .pdf форматі)

Київський політехнік, титульна сторінка, № 1, 2019

Вийшов з друку 1 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2019 рік.

Микита Упатов – лауреат премії Київміськради

2018.12.07 нагородження лауреатів премії Київської міської ради

З нагоди Дня місцевого самоврядування 7 грудня в залі пленарних засідань Київської міської ради відбулося нагородження лауреатів премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2018 році.

Міжнародний саміт жінок-дослідниць у Варшаві

2018.11.26-28 Міжнародний саміт жінок-дослідниць у Варшаві

З 26 по 28 листопада 2018 р. у Варшаві пройшла Міжнародна конференція "Perspektywy Women in Tech Summit". Участь у  ній брали студентки, аспірантки та молоді жінки-науковці з одинадцяти країн Європи, які працюють в ІТ-галузі.

Нестерко Артем Борисович: Оптимально керувати електроенергетичною системою

Нестерко Артем Борисович

Серед робіт, удостоєних премії Президента України для молодих учених 2018 р., увагу фахівців привертає дослідження колективу науковців "Заходи та засоби підвищення надійності та якості електропостачання, а також зменшення втрат електроенергії в електроенергетичних системах з відновлюваними джерелами енергії"

На Буковині відкрили Музей космосу імені Леоніда Каденюка

2018.11.21 У новоствореному Музеї космосу ім. Л. Каденюка

На Буковинській землі, де народився перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк, відкрився Музей космосу. Колектив Державного політехнічного музею при КПІ ім. Ігоря Сікорського щиро підтримав ідею відкриття музею.

Київське сухе варення: красиво, смачно і корисно

Київське сухе варення

Тривають новорічні свята, і на наших столах не переводяться різноманітні смаколики. Новинкою для киян стала поява наприкінці року "смачного" сувеніру – художньо оформлених металевих баночок та  ошатних пакуночків з сухим київським варенням (цукатами).

З історії київських мостів

Київ, 1950 р., Міст Патона

Завершенням грудневого циклу історичних студій "Think about it", організованих НТБ ім. Г.І.Денисенка до 120-річчя Київської політехніки, стала лекція відомого києвознавця Валерія Лисенка про історію київських мостів

Концерт до новорічних свят

2018.12.18 Концерт до новорічних свят

18 грудня зал засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського на деякий час перетворився на концертний зал. Тут з передноворічною програмою перед співробітниками і студентами Київської політехніки виступили студенти і викладачі Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського.