Номер 8 газети "Київський політехнік" за 2016 рік

Київський політехнік, 2016, № 8 (у .pdf форматі)

Вийшов з друку 8 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2016 рік.

Новий культурний сезон у КПІ

Розпочався новий семестр, а разом з ним активізувалося й культурне життя університету.

Фізична активність – шлях до здоров'я й успіху. Корисні поради для жінок

Ми живемо у світі, насиченому інформацією. Щодня ми отримуємо її з різноманітних джерел і сприймаємо стільки нового, що навіть не помічаємо цього. Тому доволі характерним станом більшості сучасних людей є відчуття  перевантаженості і втоми.

Міжнародна діяльність університету в 2015 р. та завдання на 2016 р. Зі звіту проректора С.І.Сидоренка на Вченій раді НТУУ "КПІ" 8 лютого 2016 р.

С.І.Сидоренко

Міжнародна діяльність нашого університету в 2015 році провадилася на тлі подій в Україні, які негативно вплинули і на кількість наших міжнародних контактів, і на прийом на навчання іноземних громадян, і на низку інших складових міжнародної діяльності.

КПІmaps – твій орієнтир на території КПІ

КПІmaps  – твій орієнтир на території КПІ

Другий семестр у розпалі. Перші тижні минули у знайомстві з новими предметами та викладачами. А тепер можна дізнатися про те, що може полегшити студентові орієнтування на території студмістечка.

На засіданні профкому співробітників: 18.02.2016

Кампус КПІ. Маятник Фуко в бібліотеці

Перше в цьому навчальному семестрі засідання профспілкового комітету співробітників університету відбулося 18 лютого 2016 р. в залі засідань Вченої ради. Було заслухано фінансовий звіт профкому за 2015 р. і бюджет на 2016 р.

Премія Верховної Ради України молодим ученим з ФБТ

2016.02.10 Нагороду отримує Катерина Щурська

Премія Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок заснована у 2008 році.

Нові партнери «Київської політехніки»

2016.03.03 Нові партнери  «Київської політехніки»

В НТУУ «КПІ» 3 березня підписано меморандуми про науково-технічну співпрацю Інноваційно-виробничого об’єднання «Київська політехніка» з Міністерством оборони України та Державним підприємством «Укроборонпром». Участь у церемонії підписання взяв Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов.

Киричков Василь Микитович. Вітаємо із ювілеєм!

Киричков Василь Микитович

Адміністрація та колектив Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» щиро вітає з 75-річчям відданого своїй справі, генератора ідей, засновника Політехнічного ліцею та Навчально-наукового комплексу «Нова освіта» – професора Киричкова Василя Микитовича !

2016.02.24 Засідання Програмного комітету форуму «Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу»

У Президії Національної академії наук України 24 лютого відбулося засідання Програмного комітету Міжнародного форуму «Уроки Чорнобиля – для ядерної безпеки світу».

Форум проводитиметься в НТУУ «КПІ» наприкінці квітня цього року.

Форум «Європейські освітні ініціативи»

2016.02.23 Форум «Європейські освітні ініціативи»

23 лютого в НТУУ «КПІ» відбувся Форум «Європейські освітні ініціативи». Учасникам було презентовано проект під такою ж назвою та програми розвитку співпраці ІТ-бізнесу з університетами України.