Номер 5 газети "Київський політехнік" за 2015 рік

Київський політехнік, 2015, № 5 (у .pdf форматі)

Вийшов з друку 5 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2015 рік.

Циганок Борис Архипович

Борис Архипович Циганок

Директор Центру міжнародної освіти, професор кафедри електронних приладів та пристроїв ФЕЛ Борис Архипович Циганок святкує свій ювілей.

Про підсумки міжнародної діяльності університету в 2014 році та завдання на 2015 рік

Розвиток міжнародної діяльності в 2014 році відбувався на тлі буреломних – як позитивних, так і загрозливих – подій у нашій країні, які об'єктивно звужували наші можливості. Але попри негативні фактори, у звітному році у сфері міжнародної діяльності було зроблено багато корисного.

Проект NETCENG програми TEMPUS набирає обертів

netceng

У листопаді 2013 р. Європейська комісія відібрала для фінансування проект TEMPUS – NETCENG "Нова модель третього освітнього рівня відповідно до Болонського процесу в Білорусі, Росії та Україні", в якому наш університет є  головним координатором від України. Проект розрахований на три роки.

Щерба Максим Анатолійович: науковці КПІ протистоять пожежам

Фото. Щерба Максим Анатолійович

В Україні більше 60% пожеж, які викликають великі людські та матеріальні втрати, пов'язані з низькою пожежною безпекою електротехнічних виробів.

25-річчя кафедри української мови, літератури та культури

2015.02.10 науково-практична конференція "Гуманітарні засади національної освіти в технічних навчальних закладах"

Кафедра української мови, літератури та культури нашого університету по-своєму унікальна, адже це перша українознавча кафедра в технічних ВНЗ України. Її було створено 1989 року.

Магістр ММІ Андрій Нікітченко – чемпіон світу!

Андрій Нікітченко отримує нагороду

У столиці Литви м. Вільнюсі відбувся чемпіонат світу з боротьби на поясах "Алиш". Для участі приїхали майже 100 спортсменів із 22-х країн, у тому числі і збірна команда України.

Літографовані навчальні посібники в НТБ

Видання КПІ. Літографовані навчальні посібники в НТБ

1794 року в Парижі розпочала роботу перша державна технічна школа  – Центральна школа громадських робіт (згодом перейменована на Ecole polytechnique  – Політехнічну школу).

НТУУ «КПІ» отримав найвищий з-поміж усіх українських університетів рейтинг за популярністю в Інтернеті

2015.01.01 НТУУ «КПІ» отримав найвищий  з-поміж  усіх українських університетів рейтинг за популярністю в Інтернеті

Опубліковано World Universities Web Ranking 2015 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті.

Серед українських вишів першим визнано Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

Візит Голови Державного космічного агентства України

2015.02.09 Візит Голови Державного космічного агентства України

9 лютого Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» відвідав Голова Державного космічного агентства України Олег Уруський.

В НТУУ «КПІ» буде побудоване Інноваційне місто

2015.02.06 підписання Протоколу про наміри щодо співпраці НТУУ «КРІ» в побудові Інноваційного міста

6 лютого відбулося урочисте підписання Протоколу про наміри щодо співпраці НТУУ «КРІ», корпорації «Науковий парк «Київська політехніка», ТОВ «АЙЛАНД МЕНЕДЖМЕНТ» і ТОВ «Технології природи».