Циганок Борис Архипович

Директор Центру міжнародної освіти, професор кафедри електронних приладів та пристроїв ФЕЛ Борис Архипович Циганок святкує свій ювілей.

Про підсумки міжнародної діяльності університету в 2014 році та завдання на 2015 рік

Розвиток міжнародної діяльності в 2014 році відбувався на тлі буреломних – як позитивних, так і загрозливих – подій у нашій країні, які об'єктивно звужували наші можливості. Але попри негативні фактори, у звітному році у сфері міжнародної діяльності було зроблено багато корисного.

Проект NETCENG програми TEMPUS набирає обертів

У листопаді 2013 р. Європейська комісія відібрала для фінансування проект TEMPUS – NETCENG "Нова модель третього освітнього рівня відповідно до Болонського процесу в Білорусі, Росії та Україні", в якому наш університет є  головним координатором від України.

НТУУ «КПІ» отримав найвищий з-поміж усіх українських університетів рейтинг за популярністю в Інтернеті

Опубліковано World Universities Web Ranking 2015 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті.

Серед українських вишів першим визнано Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».