Нові горизонти співпраці вчених Польщі й України

Проректор НТУУ "КПІ", директор Українсько-польського центру НТУУ "КПІ" проф. С.І. Сидоренко та директор Представництва Польської академії наук у Києві проф. Генрік Собчук зустрілися з віце-президентом НАН України акад. А.Г.

Міжнародна співпраця науковців ІПЕ та ФЕЛ

20 березня 2014 р. на П'ятій Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти–2014" НТУУ "КПІ" нагороджено Сертифікатом якості наукових публікацій, а Інститут прикладної електроніки (ІПЕ) НТУУ "КПІ" отримав золоту медаль за активну міжнародну діяльність у галузі освіти.

Визначено переможців математичної олімпіади 2014

26 березня в НТУУ "КПІ" відбулася відкрита студентська олімпіада з математики. Цей захід  щорічно проводить колектив кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ у рамках першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з математики для студентів вищих навчальних закладів.

Український індекс наукового цитування

Системне впровадження індексу цитування як нормативного показника оцінювання ефективності діяльності суб'єктів наукової діяльності розпочалося в Україні у 2009 р.

Рейтинг підрозділів університету – 2013

З метою визначення результатів основних напрямів діяльності кафедр університету другий рік поспіль навчально-методичним відділом НТУУ "КПІ" проводиться рейтинг підрозділів університету за методикою, затвердженою Методичною радою НТУУ "КПІ".

Презентація "Шевченківської енциклопедії"

Шевченкове слово і думка, що завжди привертає увагу широкої громадськості, набуває особливого звучання під час Шевченківських днів, які відзначає вся Україна. Цьогоріч українська та світова спільнота відзначає 200-річний ювілей від дня народження Кобзаря.

Брейн-ринг до ювілею Т.Г. Шевченка

6 березня в аудиторії 432 18-го корпусу кафедрою української мови, літератури та культури був проведений Брейн-ринг, присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Мета заходу – виявити кращу команду університету  на знання творчості  Кобзаря.

Візит Посла Франції в Україні

8 квітня зі студентами, аспірантами та викладачами НТУУ «КПІ» зустрівся Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Ален Ремі.