Запобігти пожежі!

Щороку на Землі виникає понад 6 000 000 пожеж. З них близько 60 000 – в Україні. Пожежі завжди були одним із найтяжчих народних лих. У середні віки великі міста Європи систематично спустошувалися пожежами. Неодноразово палав Київ і Москва, а Страсбург у XIV столітті горів вісім разів.

Автоматизована книговидача в НТБ

У 1987 році у Науково-технічній бібліотеці НТУУ "КПІ" було започатковано електронний каталог. У 2012 р. він поповнився 65522 записами на нові надходження до бібліотечного фонду та на книги і журнали, які надійшли до бібліотеки у минулі роки. Станом на 31 грудня 2012 р.

Новий рік по-японському

Українсько-Японський центр НТУУ «КПІ» постійно проводить заходи, спрямовані на ознайомлення киян з японською культурою. Ось і 3 лютого 2013 року у фойє Науково-технічної бібліотеки НТУУ «КПІ» було проведено новорічне свято Мотіцукі. Приготування до нього розпочалися з самого ранку.

Ісаак Ньютон – доглядач Монетного двору Англії. До 370-річчя з дня народження І. Ньютона

4 січня 2013 р. виповнилося 370 років з дня народження Ісаака Ньютона – основоположника класичної фізики. Його наукові досягнення в галузі математики, теоретичної механіки, оптики, астрономії загальновідомі, і розповідати про них ще раз було б зайвим.

Студенти вгору ідуть

Попереду обрій, самотній,
Не пройдений нами маршрут,
Але при погоді нельотній
Туристи вгору ідуть.

Стипендіат Президента Ірина Жеребко

24 січня магістерські дисертації захищали студенти спеціальності «Адміністративний менеджмент» факультету соціології і права. З оцінкою «відмінно» захистила свою роботу Ірина Жеребко, яка на останньому курсі навчання була стипендіатом Президента України.

На Говерлу крізь зиму

Цьогорічна зима розкинула шати всерйоз і надовго. Та хіба це завадить непосидам піднятися на найвищу українську вершину?

Осаму Мідзутані: Україна має надзвичайно перспективну молодь

– Мідзутані-сан, цього року Ярмарок японських університетів пройде в КПІ вже втретє. Тож можна сказати, що він уже став для нас традиційним. Якою є головна мета його проведення? Чи відрізнятиметься його формат від того, який уже став звичним?