Тітов Андрій В'ячеславович. Сприяє довголіттю виробів

Молодий науковець ММІ Андрій Тітов пов'язав свою долю з Київською політехнікою 1999-го, коли став першокурсником. Спливали роки, у 2003 р. здібний студент отримав диплом бакалавра, у 2005 р. – диплом магістра за спеціальністю "Обладнання для обробки металів тиском".

Олімпіада з механотроніки 2013

20–22 листопада на кафедрі прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки Механіко-машинобудівного інституту пройшла традиційна Всеукраїнська студентська олімпіада "Механотроніка в машинобудуванні".

Отримала грант Президента України

Попри непередбачувані економічні й політичні ситуації, в країні продовжують діяти заходи щодо підтримки молодих учених. Зокрема, підписано указ про призначення грантів Президента України молодим дослідникам.

Здобудеш освіту – побачиш більше світу

Щасливим на події став для шестикурсника ІТС Олега Лавріненка 2013 рік. Він не тільки став стипендіатом Президента України, але й був обраний "Студентом року – 2013" Інституту телекомунікаційних систем.

На засіданні Вченої ради: 02.12.2013

Члени Вченої ради заслухали звернення голови профкому студентів А.Ю.Гаврушкевича щодо жорстокого побиття спецпідрозділами міліції в ніч проти 30 листопада та інформацію про участь київських політехніків у мирній масовій акції, яка після цієї події відбулася в Києві

Кочо Валентин Степанович. Пам'яті Вчителя

Кочо Валентин Степанович (23.12.1913 - 16.08.1990) — засновник і завідувач кафедри АТЕП, ТЕФ НТУУ "КПІ" (1958 — 1979), доктор технічних наук, професор, автор більше 400 наукових та науково-методичних робіт, у тому числі 5 монографій, 70 винаходів, 11 навчальних посібників та 5 брошур.

Співробітництво з університетами Алжиру

Делегація НТУУ "КПІ" у складі декана ФАКС професора О.Збруцького, помічника ректора університету Б.Дуди, координатора міжнародних проектів, інженера ФАКС Л.Стецюк в листопаді цього року відвідала Алжир.

Свято галузі, яка об’єднує людей

Працівники галузі радіо, телебачення та телекомунікацій 16 листопада відзначають професійне свято. На листопад 2013 р. припали також 20-та річниця мобільного зв'язку в Україні, 20-річчя телекомунікаційної компанії МТС (раніше UMS) та Київського телецентру на Дорогожичах.

Обговорюємо соціально-екологічні проблеми

13 листопада 2013 року в 101-й аудиторії 7-го корпусу кафедрою англійської мови технічного спрямування (КАМТС) №1 була проведена конференція для студентів 1-2 курсів технічних спеціальностей на тему «Соціально-екологічні проблеми сучасності та концепція сталого розвитку в Україні та світі».