Статті 28 номера "Київського політехніку" за 2013 рік

КПІ на конференції з ядерної інженерії ICONE 21

З 29 липня по 2 серпня 2013 року в китайському місті Ченду – адміністративному центрі провінції Сичуань – пройшла 21-ша Міжнародна конференція з ядерної інженерії (21st International Conference on Nuclear Engineering – ICONE21).

Розробка високоінтелектуальних інформаційних технологій – вимога часу

Інтенсивні дослідження широкого класу об’єктів та процесів  (як детермінованих, так і випадкових) різної природи вимагають розробки відповідного математичного інструментарію для адекватного моделювання таких явищ та подальшого системного математичного аналізу функцій стану та похідних характерист

Студенти ФММ отримали сертифікати маркетологів

Дев’ятнадцять кращих студентів кафедри промислового маркетингу успішно склали іспит з організації маркетингових досліджень у Київському сертифікаційному центрі Української асоціації маркетингу (УАМ) й отримали відповідні сертифікати.

На засіданні Вченої ради: 09.09.2013

Головним питанням порядку денного були підсумки прийому студентів до НТУУ «КПІ» у 2013 р. Із доповіддю виступив перший проректор Юрій Іванович Якименко. Він ознайомив з планом прийому студентів за держзамовленням, показав динаміку прийому за останні 5 років та дав порівняльну характеристику контингенту.

Студентки КПІ – переможниці конкурсу компанії ОПТЕК

У Києві 13 червня 2013 року відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів конкурсу компанії ОПТЕК на здобуття грантів підтримки молодих учених провідних ВНЗ та наукових дослідницьких центрів Росії, СНД та Грузії.

Відлуння літньої романтики

Тільки-но закінчилося літо, сповнене яскравих вражень і гарного відпочинку. Проте деякі наші студенти сполучали і працю, і дозвілля. Саме в один з літніх вечорів відбувся фестиваль «Найромантичніша студентська пара Києва».

По світу на двох колесах

Марину Пічугіну, доцента кафедри менеджменту, завжди вабили подорожі. Питання щодо способу відпочинку взагалі не виникало – звичайно, туризм. Мова йшла лише про зміну способу пересування – власних ніг на байк.