Статті 22 номера "Київського політехніку" за 2013 рік

Здібності, підкріплені працею

Правильно обравши професію, ти визначаєш свою майбутню долю, впевнений п'ятикурсник ІЕЕ Володимир Дмитрук. Закінчивши московську школу, Володимир на відмінно склав вступні іспити й був зарахований на навчання до МДТУ ім. М.Е. Баумана.

Дихальні вправи для здоров’я

Життя людини починається з вдиху, підтримується диханням, закінчується видихом. За допомогою регуляції дихання людина здатна змінювати свій стан. Індійський мудрець X-XI ст.

На знак визнання заслуг і вдячності…

Під час зустрічі на найвищому рівні Президента України Віктора Януковича і Прем'єр-міністра Японії Наото Кана, що відбулася  16 січня 2011 року, в ході обговорення стану і перспектив двосторонніх відносин керівники двох держав згадали і про діяльність Українсько-Японського центру НТУУ "КПІ".

Провідний професор Університету Онтаріо Ігор Піоро став Почесним доктором НТУУ «КПІ»

3 червня на засіданні Вченої ради перший проректор університету академік НАН України Юрій Якименко вручив диплом, мантію і памятний знак Почесного доктора НТУУ «КПІ» професору факультету енергетичних систем і ядерної науки Технологічного інституту Університету Онтаріо (Канада) Ігорю Леонардовичу Піоро.

Олімпіада з інженерної та комп’ютерної графіки

21–22 травня 2013 року на кафедрі нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки фізико-математичного факультету відбулася загальноуніверситетська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Інженерна та комп’ютерна графіка» у номінаціях: «Інженерна та комп’ютерна графіка.

Стежками Криму

На травневі свята студенти КПІ, які навчаються на відділенні туризму, разом з учнями 2-ої Вишневської школи здійснили пішохідний похід 1-ої категорії складності по печерних містах Криму. У похідних умовах вони на практиці засвоїли і вдосконалили набуті теоретичні знання: відпрацювання навичок руху по пересіченій місцевості, укладання наплічника, встановлення намету, ночівля в польових умовах, розпалення багаття тощо.

Науковий семінар "Генетичні програми еволюції антропогенних систем"

18 квітня 2013 р. на базі ММІ відбувся науковий семінар, організований спільно з загальнотехнічним відділенням АН вищої освіти України (АНВОУ) на тему "Генетичні програми еволюції антропогенних систем" (доповідач – д.т.н., проф.