На засіданні Вченої ради: 03.06.13

3 червня 2013 р. відбулося чергове засідання Вченої ради університету.

Розпочалося воно з урочистої частини – вручення мантії, диплома та знака "Почесний доктор НТУУ "КПІ" Ігорю Леонардовичу Піоро. Заступник голови Вченої ради, перший проректор Юрій Іванович Якименко представив гостя та запросив його прочитати коротку лекцію про сучасний стан світової енергетики та її перспективи. У своїй доповіді Ігор Леонардович порівняв  обсяги генерації та використання електроенергії в різних країнах світу (Україні, Росії, США, Італії та ін.).

Далі перший проректор привітав ювілярів – голову комісії з перспективного розвитку к.т.н., доцента Миколу Валентиновича Печеника, заві­ду­вача кафедри математичного моделювання економічних систем д.ф.-м.н., професора Володимира Омеляновича Капустяна. Також Юрій Іванович привітав з днем народження заступника директора з наукової роботи д.т.н., професора Наталію Дмитрівну Панкратову. Після привітання було вручено атестат професора Миколі Георгійовичу Крищуку.

Наступним питанням порядку денного було відзначення діяльності директора Українсько-Японського центру НТУУ "КПІ" Осаму Мідзутані. Доповідав проректор Сергій Іванович Сидоренко. За вагомий внесок у розвиток українсько-японського співробітництва Осаму Мідзутані був нагороджений почесною відзнакою Вченої ради КПІ.

Третім питанням було нагородження переможців конкурсу банку "Надра" на кращий студент­ський проект. Доповідав проректор Геннадій Борисович Варламов. Студенти-переможці конкурсу отримали від банку стипендії. До числа кращих увій­шли проекти конкурсантів з управління готівкою та залучення депозитів населення.

Насамкінець були обговорені конкурсні питання і поточні справи. Зокрема, після попереднього розгляду експертно-кваліфікаційною комісією на здобуття довічної Державної стипендії Президента України видатним діячам освіти і науки представили професора Юрія Миколайовича Кузнєцова. Також було оголошено результати конкурсу на кращий підручник, навчальний посібник та монографію у 2013 р.

А.А.Мельниченко, вчений секретар НТУУ "КПІ"