Методологія, теорія, практика сучасної освіти

18 квітня на кафедрі англійської мови гуманітарного спрямування №3 факультету лінгвістики НТУУ "КПІ" пройшла Міжнародна науково-практична конференція "Сучасна освіта: методологія, теорія, практика".

Конференція з проблем енергетики на ТЕФ

У рамках фестивалю науки 16–19 квітня 2013 р. на ТЕФ відбулася ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми наукового забезпечення енергетики». Її учасників привітав заступник проректора з наукової роботи к.т.н.

Здобутки студентів ІТС

У 115-й рік НТУУ "КПІ", 20-й – кафедри телекомунікацій та 10-річчя Інституту телекомунікаційних систем, продовжуючи традиції попередників, студенти ІТС показали високий рівень підготовки в наукових змаганнях і олімпіадах за напрямом "Телекомунікації".

Фахівці із захисту інформації – стипендіати ректора

У сучасних ІТ-компаніях випускники ФТІ користуються неабияким попитом. Ґрунтовна підготовка з фундаментальних дисциплін та сучасні фахові знання дозволяють їм працювати у всесвітньовідомих міжнародних корпораціях, на державних підприємствах, у приватних фірмах.

Конференція на ФМФ

22–23 квітня 2013 року на кафедрі нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки фізико-математичного факультету НТУУ "КПІ" відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених "Прикладна геометрія, дизайн та об'єкти інтелектуальної власності"

Краса рідного краю на полотнах Василя Климика

14 травня 2013 р. в Картинній галереї НТУУ "КПІ" відкрилася виставка живопису члена Спілки художників України, Спілки архітекторів України, заслуженого художника України, почесного громадянина міста Вишгорода Василя Володимировича Климика.

31 травня – всесвітній день боротьби з палінням. Паління – проблема століття

Тютюн до Європи привіз Христофор Колумб. Спочатку тютюну приписували цілющі властивості, але у XVII сторіччі в Туреччині, Англії та Росії були прийняті закони, які передбачали суворі покарання людей, що палили тютюн.

Семінар «Водна гармонія» в НТУУ «КПІ»

З 19 по 22 травня 2013 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» перебували учасники Норвезько-євразійського проекту «Водна гармонія» з Королівства Норвегія, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Республіки Таджикистан та України.

Наукові читання до 95-ліття Г.В.Кісунька

17 травня в головному експозиційному залі Державного політехнічного музею при НТУУ «КПІ» відбулися чергові наукові читання з циклу «Видатні конструктори України». Присвячені вони були 95-й річниці від дня народження видатного інженера-конструктора радіоелектронного обладнання, радіофізика, член-кореспондента АН СРСР і РАН, професора, генерал-лейтенанта-інженера Григорія Кісунька.