14 травня 2013 р. в Картинній галереї НТУУ "КПІ" відкрилася виставка живопису члена Спілки художників України, Спілки архітекторів України, заслуженого художника України, почесного громадянина міста Вишгорода Василя Володимировича Климика.
В.В.Климик відомий насамперед як художник-монументаліст і архітектор. Він – співавтор пам'ятного знака героям Лютізького плацдарму в с. Нові Петрівці Київської області (1983 р.), співавтор пам'ятника Валерію Лобановському (2003 р.), автор пам'ятного знака ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС у м. Вишгороді, співавтор пам'ятного знака князю Святославу у с. Старі Петрівці і пам'ятника Святим Борису і Глібу у м. Вишгороді (2011 р). Василь Климик автор багатьох декоративних скульптур, знаків в'їздів, малих архітектурних форм, декоративно-монументальних розписів. Він брав участь у розробці інтер'єрів Музею "Героїчної оборони Севастополя" (1984 р.), Музею-заповідника "Битва за Київ 1943 р." в с. Нові Петрівці (1990 р.), виконав монументальний розпис церкви св. Іоанна Хрестителя по вул. Гарматній.
На урочистій церемонії відкриття виставки виступило багато друзів художника, які з теплотою говорили про багатогранність таланту Василя Климика, про нього як непересічну особистість. Художника вітали: І.П.Вікован – директор Національного музею-заповідника "Битва за Київ у 1943 році" заслужений працівник культури України, С.І.Войцехівський – член Спілки художників України, співавтор багатьох проектів, зокрема пам'ятного знака героям Лютізького плацдарму; В.О.Гаврилов – заслужений художник України, С.Г.Савченко – художник, заслужений енергетик України, актриса Оксана Опенько, настоятель храму с. Старі Петрівці о. Олександр, зав. відділу НТБ НТУУ "КПІ" М.О.Мірошниченко.
На виставці в Картинній галереї Василь Климик представив 45 натюрмортів і пейзажів. На них, якщо коротко, краса української природи. На пейзажах милі серцю краєвиди – поля, ліси, озера (Київщина, Карпати). На всіх натюрмортах квіти – півонії, чорнобривці, майори, ромашки, жоржини. Все це кожний з нас бачив безліч разів, і на полотнах Василя Климика зустрічає як щось знайоме і водночас нове. Бо в них втілено і настрій, і майстерність митця, і його любов до рідного краю.