Статті 11 номера "Київського політехніку" за 2013 рік

Які бувають числа

Число є одним з найголовніших об'єктів математики, який використовується для підрахунку, вимірювання та для маркування.

Cемінар проекту EWENT

6-7 лютого 2013 року в нашому університеті відбувся семінар проекту EWENT програми Європейського Союзу Erasmus Mundus, присвячений підведенню підсумків відбору учасників проекту на другий етап.

Маленькі перемоги студентів кафедри економіки і підприємництва

Все починається з малого… Кожна, навіть незначна, відзнака студента дає йому неймовірний поштовх продовжувати плідно працювати, бути активним, продукує в ньому ті якості, які будуть для нього корисними в житті за межами університету.

Мохонько Ганна Анатоліївна. Є на кого рівнятися

У технічному виші нечасто зустрінеш "жіночу" кафедру. Тож співробітники кафедри менеджменту ФММ можуть заслужено пишатися своїм колективом. Останнім часом сюди прийшло працювати чимало молодих науковців, кандидатів наук, переважно – випускників КПІ.

Гейзер здоров’я [ялівець пірамідальний]

У наших загазованих мегаполісах усе частіше з’являються вкраплення вічнозелених насаджень. Найпривабливіші з них – із родини ялівців, що вирізняються розмаїттям форм і видів, але з незмінною властивістю очищати повітря.

Резонанс – друг і ворог

Резонанс – це явище стрімкого зростання амплітуди змушених коливань системи, яке настає під час наближення частоти зовнішньої дії до певних значень (резонансних частот), обумовленим властивостями системи. Таким чином, причиною резонансу є збігання зовнішньої (збудливої) частоти із внутрішньою (власною) частотою коливальної системи.

Резонанс зустрічається в механіці, електроніці, оптиці, акустиці, астрофізиці.

«Вогні скорботи» на Площі знань

11 березня на Площі знань НТУУ «КПІ» пройшла акція «Вогні скорботи» на вшанування пам’яті жертв Великого землетрусу і цунамі 2011 року. В акції взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Саката Тоічі.