­Київські політехніки в інноваційному пошуку

Останніми роками в центрі уваги Президента, Уряду України  є проблеми інноваційного розвитку. Це й не дивно. Адже саме розбудова держави на принципах інноватики може і зобов'язана привести Україну до економічно-промислового прориву, завдяки використанню високих технологій.

Серед переможців – музей КПІ!

29 травня 2012 року в Музеї книги і друкарства України відбулася урочиста церемонія нагородження переможців VІІ Всеукраїнської акції "Музейна подія року" та учасників Програми підтримки музейних працівників на 2012-2013 роки.

Нове видання [Ісмаїл Гаспринський (Ісмаїл Гаспралі (1851-1914)) – кримськотатарський просвітник]

Улітку вийшла друком монографія викладача кафедри української мови, літератури та культури НТУУ "КПІ" Лілії Динікової "Ісмаїл Гаспринський (Ісмаїл Гаспралі (1851-1914)) – кримськотатарський просвітник".

Табір "Політехнік": сосни, море, пляж

Цього літа студенти та співробітники КПІ мали можливість цивілізовано – комфортно та безпечно – відпочити на базі "Політехнік", що на Київському морі. За останні два роки територія навколо капітально відремонтованих спальних корпусів отримала гідне облаштування.

КПІ знову увійшов до числа кращих університетів світу!

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" знову представлений у рейтингу університетів світу QS World University Rankings 2012! Разом з Донецьким національним університетом і Київським національним університетом ім.