На засіданні Вченої ради: 30.11.09

Чергове засідання Вченої ради НТУУ “КПІ” відбулося 30 листопада 2009 року. На його початку головуючий ректор НТУУ “КПІ” проф. М.З.Згуровський тепло привітав із ювілейними днями народження зав. каф. біотехніки та інженерії д.т.н., проф. В.В.Карачуна, зав. каф.

Інтернет-семінар на кафедрі міжнародної економіки

Інтернет-семінар на тему “Стратегія розвитку компанії “Cisco” відбувся 30 жовтня в НТБ ім. Г.І.Денисенка. Викладачі та студенти кафедри міжнародної економіки ФММ спілкувалися зі співробітником компанії CISCO SYSTEMS INC. (м.

Оптимізація викладання французької мови

15 жовтня в НТУУ “КПІ” за участю аташе з питань культурного та лінгвістичного співробітництва Посольства Франції в Україні пана Мішеля Максимовича та представника французького видавництва “Дідьє” відбулася презентація нових методичних видань з викладання французької мови для спеціальних цілей, на

Співак Віктор Михайлович - викладач-науковець з ФЕЛ

До КПІ приходять по-різному. Хтось обирає університет цілеспрямовано, хтось завдяки щасливому випадку, а з’явився в КПІ завдяки спорту. І згодом став одним з кращих не лише у спортивних змаганнях, а й у науковому співтоваристві КПІ.

Переможець всеармійського конкурсу Колосов Олександр Євгенович

У листопаді 2009 році на кафедру хімічного, полімерного і силікатного машинобудування ІХФ прийшла радісна звістка: патентний повірений України к.т.н., старший науковий співробітник цієї кафедри Олександр Євгенович Колосов став переможцем Всеармійського конкурсу «Кращий винахід року – 2009» в номі

Виставка художньої студії кафедри менеджменту

Складається враження, що художні роботи наших дітей, студентів, викладачів, співробітників займають все більшу виставкову площу стін. На початку грудня в КПІ одночасно проходить декілька художніх виставок.

Візит до Славутича [керівництва Українсько-японського центру НТУУ «КПІ»]

З 2001 року діє філія НТУУ «КПІ» у м. Славутич, з 2003 року – Українсько-японський центр НТУУ «КПІ». Тому природно, що важливим напрямом між народної діяльності нашого університету є сприяння співпраці японських фахівців з підприємствами та мерією міста Славутич.