Виставка художньої студії кафедри менеджменту

Складається враження, що художні роботи наших дітей, студентів, викладачів, співробітників займають все більшу виставкову площу стін. На початку грудня в КПІ одночасно проходить декілька художніх виставок.

Зокрема, у фойє Центру культури і мистецтв відкрилась виставка фотографій вихованців художньої студії кафедри менеджменту, якою керує старший викладач кафедри І.А.Шеховцова. Учасники студії творять у різних жанрах образотворчого мистецтва – графіка, акварель, темпера, олія, гуаш, фотографія.

Студія працює з 2005 року. Вік учасників – від 8 до 22 років. Їхні роботи і роботи керівника студії можна бачити на виставках «Таланти КПІ». У вересні 2008 року в картинній галереї факультету соціології пройшла персональна виставка Ірини Анатоліївни. А сьогодні можна побачити і фотороботи її вихованців. На виставці у ЦКМ представлено фотографії – пейзажі, портрети, натюрморти. На багатьох – квітучі літні краєвиди, від чого трохи теплішає о цій зимовій порі.

Хочеться побажати керівнику художньої студії і її учасникам творчого натхнення у створенні художніх робіт, завдяки яким наш світ стає більш яскравим, красивим, життєрадісним.

С.Вовк