З 2001 року діє філія НТУУ «КПІ» у м. Славутич, з 2003 року – Українсько-японський центр НТУУ «КПІ». Тому природно, що важливим напрямом між народної діяльності нашого університету є сприяння співпраці японських фахівців з підприємствами та мерією міста Славутич.

Наприкінці вересня 2009 р. мер Славутича Володимир Петрович Удовиченко відвідав Українсько-японський центр НТУУ «КПІ». В ході обговорення перспектив співпраці з представниками японської сторони і НТУУ «КПІ» з’явилася ідея проведення круглого столу українських учених і японських представників, присвяченого обговоренню стану об’єкту «Укриття» та підтримки діяльності Чорнобильського центру м. Славутича.

28 листопада 2009 року відбувся візит директора Українсько-японського центру НТУУ «КПІ» пана О.Мідзутані, координатора проекту пані М.Фурукава і проректора НТУУ «КПІ» з міжнародного співробітництва проф. С.І.Сидоренка до Чорнобильської АЕС, а також м. Прип’ять. Вони мали зустрічі із заступником міського голови м. Славутич Ю.О.Остряніним, співробітницею мерії Т.М. Решетило, заступником технічного директора об’єкту «Укриття» з безпеки О.Є.Новіковим, на яких обговорили конкретні питання підготовки круглого столу.

Інф. департаменту міжнародного співробітництва

Дата події