15 жовтня в НТУУ “КПІ” за участю аташе з питань культурного та лінгвістичного співробітництва Посольства Франції в Україні пана Мішеля Максимовича та представника французького видавництва “Дідьє” відбулася презентація нових методичних видань з викладання французької мови для спеціальних цілей, на якій були присутні викладачі кафедри теорії, практики та перекладу французької мови. Бібліотека кафедри збагатилася новими підручниками з французької мови для різних рівнів.

22-23 жовтня 2009 р. в КПІ відбувся Всеукраїнський семінар з проблем викладання французької мови для спеціальних цілей в технічних та торговельно-економічних університетах, організований відділом лінгвістичного та культурного співробітництва Посольства Франції в Україні. Під керівництвом директора французького центру “Аталант-Інновації” Мар’янн Готьє учасники семінару провели рольову гру “Як створити власне підприємство”, обравши для себе ролі генерального директора, керівників підрозділів, менеджерів, бухгалтерів та технічних працівників. Зроблені під час проведення рольової гри зауваження та цікаві пропозиції, знайшли своє відображення в методичних рекомендаціях щодо впровадження рольових ігор з ділової французької мови в навчальний процес.

Підводячи підсумки семінару, аташе Посольства Франції пан Максимович у своєму виступі відзначив, що одним з пріоритетних напрямків діяльності французького посольства в Україні є впровадження в університетські програми та навчальний процес нових підходів у викладанні французької мови для технічних та економічних спеціальностей.

Учасникам семінару було запропоновано взяти участь у розробці програми французької мови професійного спрямування для рівня В2.

О.М.Пархоменко, доцент кафедри теорії, практики та перекладу французької мови

Дата події