Номер 3 газети "Київський політехнік" за 2008 рік

Візит делегації московських профспілок

2011. Таланти КПІ 2. Морозний ранок / Добряк Євгенія, літографія І місце в категорії "Графіка"

Делегація московської профспілкової організації освітніх і наукових закладів, до складу якої ввійшли керівники округів та вузів міста (на чолі з першим заступником Московської міської організації профспілок працівників освіти і науки РФ Мариною Івановою) 17 січня відвідала НТУУ “КПІ”.

Збори асоціації випускників КПІ

2008.01.18 збори асоціації випускників КПІ

Чергові збори асоціації випускників КПІ відбулися 18 січня в залі адмінради. Було розглянуто поточні та організаційні питання.

V тур комплексного моніторингу якості підготовки фахівців

Науково-методичні засади комплексного моніторингу якості підготовки фахівців у НТУУ «КПІ», перший тур якого відбувся восени 2005 року, були закладені на основі відповідних системних досліджень, які проводяться в університеті починаючи з 1992 року. Відмітимо основні з них:

Порядок проведення комплексного моніторингу якості освіти за спеціальностями

Додаток до наказу ректора НТУУ “КПІ” №1-177 від 6.12.2007 р.

Дивовижні «винаходи» живої природи

Людина – цар природи. Ця фраза, відома кожному з дитинства, уже «набила оскому» (особливо сьогодні, коли природа «віддячує» за наше нерозумне ставлення до неї землетрусами, ураганами, парниковим ефектом та іншими проявами своєї сили).

Екскурсія у Верховну Раду України корисна та цікава

Київ. Верховна Рада України

Нещодавно студенти-іноземці з ФІОТ перевірили та закріпили свої знання політичної системи та діяльності органів державної влади нашої держави… у Верховній Раді України. Яскраве практичне заняття з правознавства провела для них викладач Раїса Павлівна Куторій.

Отримали нові знання

2007.12.** Екскурсія на ТЕЦ-5, виробниче підприємство з виготовлення меблів “ЕЛІО-Україна” та завод “Кока-Кола” у Броварах

На кафедрі економіки та підприємництва ФММ приділяють велику увагу вдосконаленню науково-методичної бази підготовки фахівців, напрацюванню новітніх методик викладання фахових дисциплін, “інженеризації” економічної та управлінської підготовки.