Отримали нові знання

На кафедрі економіки та підприємництва ФММ приділяють велику увагу вдосконаленню науково-методичної бази підготовки фахівців, напрацюванню новітніх методик викладання фахових дисциплін, “інженеризації” економічної та управлінської підготовки.

Це відбувається, приміром, через ознайомлення студентів з передовими виробничими підприємствами. Там вони дізнаються про основи організації управління діяльністю успішних столичних виробництв, сфера діяльності яких пов’язана з напрямом підготовки майбутніх фахівців. Такі заходи дають можливість молодим спеціалістам перейняти досвід виробничо-господарської діяльності підприємств та використовувати отримані знання на практиці, у процесі управління підприємством, при організації власної справи.

Наприкінці минулого року студенти гр. УЕ-31 та УЕ-32 (з ініціативи О.С.Хринюка) відвідали з екскурсіями ТЕЦ-5, виробниче підприємство з виготовлення меблів “ЕЛІО-Україна” та завод “Кока-Кола” у Броварах. На ТЕЦ, яка забезпечує 95% енергопотреб міста, найбільше запам’яталися велична турбінна зала, котельна та ін. виробничі процеси й приміщення.

“Ми отримали стільки нових знань! На 5-му курсі годі й сподіватися, що студенти ще щось вивчать, а от ми це зробили!”, – ділилися враженнями політехніки після екскурсій.

Студенти гр. УЕ-31, ФММ