Пiсня душi. Виставка живопису І.А.Шеховцової

У День знань картинна галерея ім. Веніаміна Кушніра факультету соціології відкрила новий сезон – виставкою живопису І.А.Шеховцової – старшого викладача ФММ. На виставці представлено 45 картин, виконаних гуашшю та олією.

Моя мрія здійснилась!

Коли моє шкільне навчання добігало кінця (на порозі маячив 11 клас), постали запитання: “Ким я буду?”, “Що робитиму в житті?”. Чи не випадково (хоча, впевнений, випадковостей не буває) почув слово “соціологія”, уже не пам’ятаю в якому контексті. Мандри Інтернетом привели на сайт ФС НТУУ “КПІ”.

Новий шлях японських барабанщиків “TAWOO”

Початок київської осені ознаменувався відкриттям “Місяця Японії в Україні”. Наш університет не міг залишитись осторонь від цієї події, адже в НТУУ “КПІ” вже кілька років діє Українсько-японський центр.

Бути патріотом!

Сьогодні українське суспільство переживає період докорінних змін. Громадянськість детермінує наявність відповідної громадянської позиції людини, яка визначає її активну участь в усіх соціально-економічних, політичних і соціальних змінах. Така позиція ґрунтується на розумінні того, що кожна людина є невід’ємною частиною своєї нації, свого народу. В даному випадку йдеться про наявність у громадянина відповідних національних почуттів, які сприяють його ідентифікації зі своїм народом.

Київська і Варшавська політехніки заприязнилися

Ректор Варшавського технологічного університету (ВТУ) Влодзімеж Курнік 29 серпня – 1 вересня перебував у НТУУ “КПІ” з робочим візитом. Його супроводжувала начальник відділу міжнародних зв’язків цього університету пані Євгенія Чоборовська.

Лукач Юрій Юхимович

11 вересня виповнилося 80 років талановитому вченому, педагогу та організатору, доктору технічних наук, заслуженому професору НТУУ “КПІ” Юрію Юхимовичу Лукачу – людині, чиє ім’я не без підстав пов’язують зі становленням, формуванням і зміцненням одних з найавторитетніших у світі наукових шкіл з переробки полімерів, а також процесів та апаратів хімічних виробництв.

Співпраця в галузі інформаційних технологій в освіті

Директор Інституту ЮНЕСКО інформаційних технологій в освіті Володимир Георгійович Кінельов 11-12 липня відвідав Київську політехніку з робочим візитом. Між нашими закладами впродовж останнього десятиліття встановилися дружні плідні зв’язки.