Співпраця Державного політехнічного музею з Малою академією наук

Державний політехнічний музей імені Бориса Патона надихатиме на відкриття юних науковців і науковиць України. Дарувати позитивні емоції, спонукати до нових звершень і власних досліджень музей буде спільно із багаторічним партнером — Київською Малою Академією Наук.

Першокурсники КПІ – лауреати стипендії Президента України

Щорічно 270 лауреатів стипендії Президента України – школярів та студентів – отримують фінансову винагороду за свої наукові досягнення. Серед них – 150 переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних  предметів і 120 переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Науковці НН ІМЗ навчають талановиту учнівську молодь

На базі Навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона КПІ ім. Ігоря Сікорського вже багато років активно працюють секції "Матеріали та адитивні технології" і "Прикладна механіка та машинобудування", що входять до відділення Інженерії та матеріалознавства Київської МАН.

Вихованці МАН – майбутні й нинішні студенти КПІ

Щороку в студентську спільноту Київської політехніки вливаються випускники шкіл – учасники та переможці всеукраїнських і міжнародних конкурсів та олімпіад. Серед найактивніших – учні Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ". Газета "Київський політехнік" неодноразово розповідала про ліцеїстів-винахідників – вихованців Київської МАН, які згодом ставали студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського, та їх наставників. Продовжуємо цю гарну традицію.

Зеленський відзначив розробки КПІшників

21 травня Президент України Володимир Зеленський відвідав Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського" і зустрівся з молодими вченими та представниками Малої академії наук України.

Єднаємося заради утвердження миру, безпеки та вільного розвитку

Кафедра ЮНЕСКО "Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика" КПІ ім. Ігоря Сікорського 29 лютого підписала Меморандум про співпрацю з Громадською організацією "Українська Рада Миру", Національною академією педагогічних наук України, Національним центром "Мала академія наук України" та одинадцятьма кафедрами ЮНЕСКО, що працюють в українських університетах.

Подяки від НАН України – юним винахідникам

У Міжнародний День дітей-винахідників, який щорічно відзначається 17 січня, Президент НАН України академік Анатолій Загородній зустрівся з вихованцями Київської Малої академії наук (МАН) і вручив кращим представникам учнівської молоді Подяки від Національної академії наук України та Київської Малої академії наук за високі результати у винахідницькій діяльності.

Освітні Амбасадорки Київської МАН: розумні, креативні та успішні

Література і математика, малювання та іноземні мови, технічні науки та подорожі, хімія та дизайн, спорт і криптографія, кулінарія та фотографія, політологія та вишивання – ось далеко не повний перелік захоплень дівчат, які вийшли до фіналу конкурсу вихованок наукових відділень Київської Малої ака

Юні енергетики з МАН: не лише теорія, але й практика

У межах XXIV Міжнародної науково-практичної конференції "Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті" відбулося 7-ме засідання Молодіжної секції учасників МАН і молодих науковців на базі "Українсько-польського центру розвитку технологій відно

Підписка на МАН