Державний політехнічний музей імені Бориса Патона надихатиме на відкриття юних науковців і науковиць України. Дарувати позитивні емоції, спонукати до нових звершень і власних досліджень музей буде спільно із багаторічним партнером — Київською Малою Академією Наук.

«Уже багато років наш музей співпрацює з Малою академією наук. Ми віримо, що ця співпраця надихає наших школярів на творчість, дослідження себе й світу. Наша робота обʼєднує юних дослідників, музей і Київську політехніку, щоб сформувати майбутнє громадянське суспільство, за яким — відновлення нашої країни», — Наталія Писаревська, директорка Державного політехнічний музей імені Бориса Патона при НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

«Ми давно й плідно співпрацюємо з Державним політехнічним музеєм імені Бориса Патона. Нині це фіксація того, що відбувається вже не один рік поспіль. Разом ми виховуватимемо нових інноваторів, той інтелектуальний потенціал, який маємо зберегти в Україні. І саме тут, в музеї, діти проводитимуть наукове дозвілля, так званий edutainment, завдяки інструментам, що підживлюватимуть їхню природну допитливість», — Ірина Поліщук, директорка Київської Малої академії наук.

Об'єднання зусиль для виховання молоді сторони зафіксували в угоді про співпрацю, у межах якої на МАНівців чекають:

📌 безліч конкурсів і конференцій для юних дослідників, де вони зможуть не тільки збагатитися новими знаннями, а й продемонструвати свої роботи провідним науковцям;
📌 цікаві інтерактивні програми й започаткування нових проєктів за багатьма напрямами, серед яких — секції для МАНівців на фестивалях з робототехніки, що проводять факультети КПІ ім. Ігоря Сікорського;
📌 фахові консультації та підтримка власних дослідних робіт у галузі техніки та історії техніки;
📌 знайомство з історією української техніки, що створювалась у стінах нашого університету та встигла змінити світ;
📌 участь у наукових читаннях з циклу «Видатні конструктори України», які музей організовує вже понад 20 років.

Дата події