А якою мовою говориш ти?

На прохання редакції науковці кафедри української мови, літератури та культури ФЛ надали фахову інформацію щодо запозичених покручів в українській мові.

Ювілейна конференція "Українська мова і міжкультурна комунікація в глобалізованому світі: виклики та перспективи"

Із нагоди 30-ліття кафедри української мови, літератури та культури відбулася Міжнародна наукова конференція "Українська мова і міжкультурна комунікація в глобалізованому світі: виклики та перспективи".

Конкурс до Дня української писемності та мови 2018

Традиційно в День української писемності та мови, 9 листопада, кафедра української мови, літератури та культури провела відбірковий тур до Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика – олімпіаду "Майстер Грамоти".

Шевченківські читання в КПІ

Щороку у перші дні весни колектив кафедри української мови, літератури та культури факультету лінгвістики проводить заходи, присвячені Т.Г. Шевченку. Тож і цього року 13 березня відбулася студентська науково-практична конференція «Шевченківські читання».

Жіноча кафедра

Упевнена, що в кожного  художника,  митця є полотно, творіння – улюблене,  яке він щораз поліп­шує, плекає, ретельно доглядає, гармо­ній­но поєднує фарби, прагнучи досконалості змісту та форми.

Вшановуємо Великого Кобзаря

Прихід весни в Україні пов'язаний з пам'ятними днями – спомином великого сина українського народу, поета, художника Тараса Григоровича Шевченка. По всій країні проводяться урочистості з нагоди річниці, покладаються квіти до монументів, звучать його вірші.

Мова – живий організм

Мова – явище надзвичайно давнє. Без мови не було б людини. Основна функція мови – бути засобом спілкування, збереження й передачі знань. Звідси зрозумілий інтерес до мови, який люди завжди виявляли та виявляють.

Підписка на КУМЛК