Традиційно в День української писемності та мови, 9 листопада, кафедра української мови, літератури та культури провела відбірковий тур до Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика – олімпіаду "Майстер Грамоти".

Цьогоріч захід зібрав переможців факультетських етапів, аби визначити команду, що гідно представить виш на міському конкурсі. Тиша, яка панувала в аудиторії, де проходила олімпіада, переконливо свідчила про зосередженість кожного з учасників та їхню небайдужість до якісного виконання роботи. Зміст завдань відповідав формату згадуваного конкурсу і мав на меті перевірити мовну та мовленнєву культуру студентів. Творче завдання передбачало презентацію-рекламу заходів, які проводяться на факультетах. Прикметно, що найбільше студентам припадали до смаку конкурси "Містер КПІ" та "Міс КПІ", про які розповідали, не шкодуючи яскравих образних засобів.

Переможцями олімпіади стали такі студенти:

1. Олександра Буток, гр.ЛА-81, ФЛ;
  2. Елеонора Колєйчік, гр.УС-81, ФММ;
  3. Анастасія Цанько, гр.КА-86, ІПСА.

Вітаємо та зичимо успіхів у подальших випробуваннях!

Інф. ФЛ