ФЛ

Факультет лінгвістики

Кампус КПІ. Корпус № 7

Адреса ФЛ: 03056, Київ, проспект Перемоги, 37, корпус 7, ауд. 618, 622, 03056, Київ, Україна
Телефони для довiдок: +380 44 204 9418 (приймальна декана), +380 44 204 9269 (заочне відділення), +380 44 204 8357 (деканат)
E-mail: fl[at]kpi.ua

Анжеліка Чичиркоза: стипендія Президента України – виклик чи сходинка до успіху?

Анжеліка Чичиркоза

Бути успішним – один із пріоритетів сучасних молодих людей, які не шкодують зусиль, щоб обрати найкращий для себе шлях у житті. Вибір закладу вищої освіти часто стає не лише першим, але й визначальним рішенням, до якого наші юні сучасники ставляться цілком свідомо.

Студентська науково-практична конференція на ФЛ "Визначні досягнення в науці та техніці"

2018.11.14 Науково-практична конференція "Визначні досягнення в науці та техніці"

Науково-практична конференція "Визначні досягнення в науці та техніці" для студентів технічних спеціальностей I-II курсів відбулась 14 листопада 2018 року на базі факультету лінгвістики.

Мюзикл "З любов'ю до України, з любов'ю до КПІ"

2018.11.27 Мюзикл "З любов'ю до України, з любов'ю до КПІ"

27 листопада 2018 року в Центрі культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся присвячений 120-річчю університету спектакль-мюзикл "З любов'ю до України, з любов'ю до КПІ". Виставу створили випускники та студенти факультету лінгвістики і факультету електроніки.

Конкурс до Дня української писемності та мови 2018

2018.11.09 олімпіада "Майстер Грамоти"

Традиційно в День української писемності та мови, 9 листопада, кафедра української мови, літератури та культури провела відбірковий тур до Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика – олімпіаду "Майстер Грамоти".

Шевченківські читання на ФЛ в 2018

2018.11.01 Шевченківські читання на ФЛ

У КПІ ім. Ігоря Сікорського стало традицією напередодні Дня української писемності та мови проводити конкурс "Шевченківські читання".

Фінал Ліги сміху КПІ 2018

2018.10.04 Фінал Ліги сміху КПІ

Ліга сміху КПІ – перша офіційна студентська Ліга сміху. Сезон розпочався ще минулого року, а саме 3 жовтня, коли зібралися команди, що мали на меті спробувати свої сили в новому проекті. Пізніше, 7 листопада, на гала-концерті шестеро зіркових тренерів, випускників КПІ, обрали 12 команд.

Студентки факультету лінгвістики – переможниці всеукраїнських конкурсів і олімпіад 2018

Кампус КПІ. Корпус №7

Відразу трьом студенткам факультету лінгвістики цьогорічна весна принесла перемоги на Всеукраїнських конкурсах і олімпіадах.

Міжнародна конференція на факультеті лінгвістики

28 лютого 2018 р. на базі випускових кафедр факультету лінгвістики пройшла Міжнародна науково-практична конференція "Мови професійної комунікації: лінгвокультурний, когнітивно-дискурсивний, перекладознавчий та методичний аспекти".

Сторінки