Запрошуємо ближче познайомитися з нашим ФСП

Унікальна колекція професора Ковальського

Парадні фотографії відомих спортсменів зазвичай дуже схожі між собою: людина з широкою стрічкою через плече гордовито дивиться просто в камеру. На стрічці – її численні (або не дуже) нагороди, здобуті на змаганнях різного рівня.

Голодомор очима відомої дослідниці

Відома англо-американська дослідниця, письменниця і журналістка, автор популярних праць з історії колишнього СРСР і Східної Європи та проблем громадянського суспільства і комунізму, професор Інституту глобальних питань Лондонської школи економіки (Велика Британія) Енн Епплбаум зустрілася 30 травня зі студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Історичний досвід Фінляндії для України

6 грудня 2015 р. Фінляндська Республіка відзначила 98-му річницю незалежності. З цієї нагоди кафедра історії факультету соціології і права спільно з товариством "Україна–Фінляндія" організували та 11 грудня провели студентський історичний семінар.

XII студентська наукова конференція "Україна: історія, культура, пам'ять"

XII студентська наукова конференція з такою назвою пройшла 22-23 квітня в НТУУ “КПІ”. Її організаторами виступили кафедра історії факультету соціології і права, Державний політехнічний музей і Науково-технічна бібліотека.

Олімпіада з історії України

“Необхідно зрозуміти, що історія – це не лише дати і місця, не лише імена у запилених підручниках або експонати в музеях, історія – це вибір, котрий ми робимо.

Чи потрібна історія інженерові КПІ?

У серпні минулого року газета “Київський політехнік” розпочала друкувати матеріали під рубрикою “Берегти честь КПІ”. На сторінках газети приділялася увага стану викладання предметів, враховуючи побажання студентів і викладачів.

Підписка на КІ