Ви є тут

КІКафедра історії (КІ), ФСП

http://kafhistory.kpi.ua

Адреса: пр-т Перемоги 37к, 03056, Київ, Україна
Телефон: 38 044 204 90 23,
Електронна пошта: kafhistory_ntuu_kpi(at)ukr.netГолодомор очима відомої дослідниці

2018.05.30 Енн Епплбаум в КПІ

Відома англо-американська дослідниця, письменниця і журналістка, автор популярних праць з історії колишнього СРСР і Східної Європи та проблем громадянського суспільства і комунізму, професор Інституту глобальних питань Лондонської школи економіки (Велика Британія) Енн Епплбаум зустрілася 30 травня зі студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського.Семінар "Актуальні проблеми викладання історичних дисциплін у вищій школі"

2016.12.16 ІХ Міжуніверситетський науково-практичний семінар

16 грудня  в залі засідань Адміністративної ради відбувся ІХ Міжуніверситетський науково-практичний семінар "Актуальні проблеми викладання історичних дисциплін у вищій школі".Історичний досвід Фінляндії для України

2015.12.11 студентський історичний семінар

6 грудня 2015 р. Фінляндська Республіка відзначила 98-му річницю незалежності. З цієї нагоди кафедра історії факультету соціології і права спільно з товариством "Україна–Фінляндія" організували та 11 грудня провели студентський історичний семінар.Костилєва Світлана Олександрівна. З вимогливістю до себе і довірою до студенів

Світлану Олександрівну Костилєву – завідувача кафедри історії, голову редакційної колегії видання "Сторінки історії. Збірник наукових праць" – у Київській політехніці знають давно.XII студентська наукова конференція "Україна: історія, культура, пам'ять"

2009.04.22-23 XII студентська наукова конференція "Україна: історія, культура, пам'ять"

XII студентська наукова конференція з такою назвою пройшла 22-23 квітня в НТУУ “КПІ”. Її організаторами виступили кафедра історії факультету соціології і права, Державний політехнічний музей і Науково-технічна бібліотека.Олімпіада з історії України

2009.02. Олімпіада з історії України

“Необхідно зрозуміти, що історія – це не лише дати і місця, не лише імена у запилених підручниках або експонати в музеях, історія – це вибір, котрий ми робимо.Чи потрібна історія інженерові КПІ?

Загальний план Диких полів, простіше кажучи, Україна, з належними провінціями

У серпні минулого року газета “Київський політехнік” розпочала друкувати матеріали під рубрикою “Берегти честь КПІ”. На сторінках газети приділялася увага стану викладання предметів, враховуючи побажання студентів і викладачів.Ковальський Борис Павлович. І хай молоді заздрять!

Ковальський Борис Павлович

Людина повинна бути прекрасною і духовно, і фізично. Ця максима відома ще з античних часів. Та розвивати одночасно в собі ці два світи у наш шалений час дуже непросто. Комусь займатися спортом заважають лінощі, іншим не вистачає часу, а декому – і того, й іншого.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій