ФСП

Адреса: 03056, Київ-56, просп. Перемоги, 37, корпус 7, кiмн.513, 521
Телефон для довiдок: 204-90-22
e-mail: fsp.kpi.ua[at]gmail.com

Історики Павло-Роберт Магочій та Йоханан Петровський-Штерн представили в КПІ свою книжку «Євреї та українці: тисячоліття співіснування» (відео)

2019.05.29 Історики Павло-Роберт Магочій та Йоханан Петровський-Штерн представили в КПІ свою книжку «Євреї та українці: тисячоліття співіснування»

Відкриту лекцію на тему «Чому є важливим багатонаціональний підхід до історичного минулого України» прочитали 29 травня в КПІ ім.Ігоря Сікорського автори книжки «Євреї та українці: тисячоліття співіснування» Пол-Роберт Магочій та Йоханан Петровський-Штерн.

Перший випуск українських фахівців з врегулювання конфліктів і медіації

2019.01.15 Перший випуск українських фахівців з врегулювання конфліктів і медіації

15 січня в залі Адміністративної ради КПІ імені Ігоря Сікорського відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів першим випускникам, які навчалися на факультеті соціології та права за спеціалізацією «Врегулювання конфліктів і медіація».

Студенти ФСП перемогли у фахових змаганнях

2018.11.24-25 ІІ Національні судові змагання з протидії корупції

Колектив факультету соціології і права вітає студентку магістратури Марію Куляшу та випускника бакалаврату Юрія Мироненка з перемогою в Національних судових змаганнях з протидії корупції.

Відкрита лекція “Тепер я знаю як!” від НАЗК

2018.12.10 Відкрита лекція “Тепер я знаю як!” від НАЗК

10 грудня 2018 р. з нагоди Всесвітнього дня запобігання корупції та в межах Всеукраїнського тижня права на ФСП відбулася відкрита лекція «Тепер я знаю як» від НАЗК.

Нагороди політехнікам в Солом'янській РДА

Зліва направо В.Прищепа, Є.Браславська, М.Шкуро, А.Куліш, С.Нещеретов

Урочистості з нагоди  Міжнародного дня студентів відбулися 6 листопада 2018 року в Солом'янській РДА.

Конференція, присвячена сучасним світовим конфліктам

2018.10.25 МНПК "Світові конфлікти у ХХІ сторіччі"

25 жовтня в стінах КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Світові конфлікти у ХХІ сторіччі: філософська рефлексія соціальних, економічних, екологічних, політичних та релігійних аспектів".

Права, свободи і безпека в інформаційній сфері

2018.05.10 НПК "Права, свободи і безпека людини в інформаційній сфері"

Науково-практична конференція "Права, свободи і безпека людини в інформаційній сфері", організована спільно з НДІ інформатики і права, пройшла в КПІ ім. Ігоря Сікорського в травні.

Студентка ФСП – двічі тріумфатор

Аріна Куц

"Двічі тріумфатор" – говорять на факультеті про магістрантку Аріну Куц, яка гідно представила Київську політехніку, перемігши на всеукраїнських фахових змаганнях.

Сторінки