Оксана Самчинська: знайти баланс між захистом національних інтересів та гарантуванням прав людини

Доктриною інформаційної безпеки України визначено: до національних інтересів України в інформаційній сфері належать життєво важливі інтереси особи, а також суспільства і держави. Тому захищеність від руйнівних агресивних інформаційно-психологічних впливів та деструктивної пропаганди є важливими інтересами держави.

КПІ здобув перше місце в номінації конкурсу НАДС

Київський політех утретє став переможцем в номінації «Публічне управління та адміністрування» конкурсу від Національного агентства України з питань державної служби.

Методика викладання спеціальності 281, що її розробили Яна Цимбаленко та Ростислав Пашов, визнана найкращою в Україні.

Дебют екскурсії «Корупційні пам’ятники Києва»

Протягом семестру уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції @tsymbalenkoyana допомагала студентам, що обрали виборну дисципліну «Антикорупція та доброчесність» опановувати розуміння доброчесності, корупції та її впливу на майбутнє кожного з нас та країни цілком.

Студенти ФСП перемогли у конкурсі НАДС 2023

Студенти факультету соціології і права Катерина Дяченко, Єлизавета Вакуленко та Денис Антипенко, які здобувають вищу освіту за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування", перемогли у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт Національного агентства України з питань державної служби в н

Нічний ангел з КПІ

Наші легендарні лицарі, про яких знають в Україні та світі, – це "Привид Києва", "Нічні привиди" та інші.

Відкриття пам'ятних дощок загиблим випускникам

Наприкінці серпня у вестибюлі навчального корпусу №7 КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася церемонія відкриття пам'ятних дощок полеглим у війні з російськими агресорами випускникам університету Тарасу Карпюку, Артему Климову та Володимиру Князеву.

Підписка на ФСП