ФСП

Адреса: 03056, Київ-56, просп. Перемоги, 37, корпус 7, кiмн.513, 521
Телефон для довiдок: 204-90-22
e-mail: fsp.kpi.ua[at]gmail.com

Перший випуск українських фахівців з врегулювання конфліктів і медіації

2019.01.15 Перший випуск українських фахівців з врегулювання конфліктів і медіації

15 січня в залі Адміністративної ради КПІ імені Ігоря Сікорського відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів першим випускникам, які навчалися на факультеті соціології та права за спеціалізацією «Врегулювання конфліктів і медіація».

Студенти ФСП перемогли у фахових змаганнях

2018.11.24-25 ІІ Національні судові змагання з протидії корупції

Колектив факультету соціології і права вітає студентку магістратури Марію Куляшу та випускника бакалаврату Юрія Мироненка з перемогою в Національних судових змаганнях з протидії корупції.

Відкрита лекція “Тепер я знаю як!” від НАЗК

2018.12.10 Відкрита лекція “Тепер я знаю як!” від НАЗК

10 грудня 2018 р. з нагоди Всесвітнього дня запобігання корупції та в межах Всеукраїнського тижня права на ФСП відбулася відкрита лекція «Тепер я знаю як» від НАЗК.

Нагороди політехнікам в Солом'янській РДА

Зліва направо В.Прищепа, Є.Браславська, М.Шкуро, А.Куліш, С.Нещеретов

Урочистості з нагоди  Міжнародного дня студентів відбулися 6 листопада 2018 року в Солом'янській РДА.

Конференція, присвячена сучасним світовим конфліктам

2018.10.25 МНПК "Світові конфлікти у ХХІ сторіччі"

25 жовтня в стінах КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Світові конфлікти у ХХІ сторіччі: філософська рефлексія соціальних, економічних, екологічних, політичних та релігійних аспектів".

Права, свободи і безпека в інформаційній сфері

2018.05.10 НПК "Права, свободи і безпека людини в інформаційній сфері"

Науково-практична конференція "Права, свободи і безпека людини в інформаційній сфері", організована спільно з НДІ інформатики і права, пройшла в КПІ ім. Ігоря Сікорського в травні.

Студентка ФСП – двічі тріумфатор

Аріна Куц

"Двічі тріумфатор" – говорять на факультеті про магістрантку Аріну Куц, яка гідно представила Київську політехніку, перемігши на всеукраїнських фахових змаганнях.

Соціологи з КПІ – переможці олімпіади

Кампус КПІ. Башти

КПІ ім. Ігоря Сікорського все активніше утверджується як центр соціологічної освіти та досліджень. Зокрема, представники студентської соціологічної спільноти університету успішно заявляють про себе на фахових конкурсах і олімпіадах.

Сторінки