Молодий фахівець з енергетичного менеджменту Ганна Гетманчук

Ця симпатична дівчина – стипендіатка Верховної Ради України Ганна Гетманчук. Колектив кафедри теплотехніки та енергозбереження ІЕЕ, зважаючи на досить вагомі здобутки студентки в науковій сфері, вважає таке рішення абсолютно заслуженим.

Зустріч з делегацією компанії "Ras Lanuf Oil & Gaz Processing Co. Inc"

Обговорення можливостей і умов проведення тренінгів співробітників нафтогазової компанії "Ras Lanuf Oil & Gaz Processing Co. Inc" (Держава Лівія) в КПІ ім. Ігоря Сікорського – такою була мета візиту до нашого університету представників цієї компанії.

Один семестр в американському виші

Онлайн курси, студентські програми обміну та стажування, участь у міжнародних науково-освітніх заходах відкрили широкі можливості для навчання здобувачам вищої освіти.

Клуб "13": 40 років – це лише початок історії

У 1980 році в гуртожитку № 13 студенти факультету електронної техніки (нині – факультет електроніки) заснували студентський клуб і дали йому назву –"13". Цього року клуб відзначить своє 40-річчя.

На засіданні Вченої ради: 20.01.2020

Було заслухано питання про підсумки міжнародної діяльності університету у 2019 році та завдання на 2020 рік. Доповідав проректор Сергій Сидоренко.