🎓 Вітаємо наших випускників-бакалаврів! 🎓

3 days 22 hours ago
Цього року наша факультетська родина стала більшою на 175 нових бакалаврів! 🎉 Особливо пишаємося 11 випускниками, які закінчили навчання з відзнакою. Бажаємо всім успіхів у подальших професійних досягненнях та життєвих звершеннях. Пам’ятайте, ви завжди частина нашої факультетської родини, і ми з нетерпінням чекаємо на ваші майбутні успіхи. 📚 Запрошуємо вас продовжити навчання в нашій магістратурі та здобути […] The post 🎓 Вітаємо наших випускників-бакалаврів! 🎓 first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
admin2

🔔 Нове наукове дослідження 🔔

6 days 12 hours ago
Маємо чудові новини! 🎉 Наші колеги, Олена Акімова, Юрій Перга та Анна Іщенко, опублікували нову статтю в Університеті Токіо на тему “Місцева (громадська) стійкість у зонах конфлікту: в пошуках факторів вирішення конфліктів та відновлювального потенціалу”. У статті розглядаються події російсько-української війни, які показують, що здатність місцевих громад відновлюватися після деокупації є нерівною. Основна мета дослідження […] The post 🔔 Нове наукове дослідження 🔔 first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
admin2

Інтерв’ю зі студентами освітньо-професійної програми “Господарське та адміністративне право і процес”

1 week 5 days ago
У рамках нашого інтерв’ю ми поспілкувалися зі студентами освітньо-професійної програми “Господарське та адміністративне право і процес” — Максименко Каріною та Савченком Миколою, які навчаються на 1-му курсі магістратури у групі СП-32мп. Інтерв’ю взяла студентка 1-го курсу спеціальності “Соціологія” Колесник Анастасія із групи СЛ-31. Ці амбітні студенти-правники нещодавно здобули призові місця на ХХІ Всеукраїнських змаганнях з […] The post Інтерв’ю зі студентами освітньо-професійної програми “Господарське та адміністративне право і процес” first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
admin2

Запрошуємо студентів взяти участь у програмі академічної онлайн мобільності DILLUGIS 24

2 weeks 2 days ago
Запрошуємо взяти участь у програмі академічної онлайн мобільності DILLUGIS 24 (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students)! У наступному семестрі пропонуємо дві форми навчання з різними дисциплінами: Зимовий семестр 2024 (жовтень-грудень) у німецькому університеті OTH Amberg-Weiden. Викладають німецькі професори, курси включають: Інновації бізнес-моделей Маркетинг та продажі Об’єктно-орієнтоване кодування Управління проєктами та Agile […] The post Запрошуємо студентів взяти участь у програмі академічної онлайн мобільності DILLUGIS 24 first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
admin2

Перемога у конкурсі Європейської Комісії “Горизонт Європа”!

2 weeks 3 days ago
🎉 Хочемо поділитись нашими свіжими здобутками! Наш факультет здобув перемогу у конкурсі Європейської Комісії “Горизонт Європа”! 🎉 Проект PANORAMA, консорціум з 16 університетів, дослідницьких та промислових партнерів, пропонує гнучку освітню архітектуру для навчання відповідальному застосуванню штучного інтелекту (ШІ). Проект включає в себе розробку магістерської програми з людсько-центрованого ШІ, що складається з чотирьох спеціалізованих треків. Наш […] The post Перемога у конкурсі Європейської Комісії “Горизонт Європа”! first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
admin2

З Днем Конституції України!

3 weeks 2 days ago
Шановні колеги та студенти! Щиро вітаємо вас з Днем Конституції України! Цей день символізує наші спільні прагнення до незалежності, свободи та верховенства права. Конституція є основою демократичного розвитку нашої держави, гарантом прав і свобод кожного громадянина. Вона об’єднує нас у нашій спільній меті — створенні справедливого і правового суспільства. Факультет соціології і права КПІ імені […] The post З Днем Конституції України! first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
admin2

День відкритих дверей ФСП (15 травня 2024 року)

3 weeks 5 days ago
Нещодавно у офлайн–форматі у приміщенні Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка відбувся День відкритих дверей факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського, на якому вступники та батьки могли детальніше ознайомитися щодо навчання на факультеті, важливої інформації стосовно вступу, а також поспілкуватися зі студентами та представниками кафедр. У першому блоці Дня відкритих дверей ФСП декан […] The post День відкритих дверей ФСП (15 травня 2024 року) first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
fspinform

Вітаємо Мельниченка Анатолія Анатолійовича з перемогою на виборах ректора!

1 month ago
Колектив факультету соціології і права щиро вітає Мельниченка Анатолія Анатолійовича з перемогою на виборах ректора Національного технічного університету України “КПІ імені Ігоря Сікорського”! Ваша відданість справі, професіоналізм та неоціненний внесок у розвиток нашого університету здобули визнання та підтримку академічної спільноти. Перемога на виборах – це свідчення Вашого авторитету, довіри та поваги, яку Ви заслужили завдяки […] The post Вітаємо Мельниченка Анатолія Анатолійовича з перемогою на виборах ректора! first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
admin2

Представники ФСП відвідали виставку пам’яті Ігоря Лобортаса

1 month 1 week ago
7 червня викладачі та студенти ФСП відвідали виставку пам’яті нашого випускника та аспіранта спеціальності Філософія Ігоря Лобортаса, яка проходить в Київській картинній галереї. На виставці представлено скульптурні композиції, мала та каменерізна пластика, анімалістика й мініатюрна ювелірна скульптура. Центром уваги стала колекція прикрас різних епох роботи майстрів класичного ювелірного Дому “Лобортас”. У межах експозиції представлені проєкти, […] The post Представники ФСП відвідали виставку пам’яті Ігоря Лобортаса first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
admin2

Виїзний семінар ФСП в парку “Муромець”

1 month 2 weeks ago
1 червня колектив факультету соціології і права, а саме студенти та викладачі в рамках проєкту “Етика миру: погляд молоді” відвідали виїзний семінар в парку “Муромець” на мальовничому березі Дніпра! Цікаві тренінги, майстер-класи, гарний літній настрій, чудова погода сприяли неформальному спілкуванню викладачів зі студентами. Дякуємо адміністрації, кафедрі соціології, профкому студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, Студентській раді […] The post Виїзний семінар ФСП в парку “Муромець” first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
admin2

Студенти ФСП відвідали Тиждень відкритого уряду в НАЗК

1 month 3 weeks ago
Понад 100 студентів, у числі яких і студенти ФСП КПІ, завітали до НАЗК в межах заходів до Тижня відкритого уряду та побачили як працює антикорорган зсередини. Керівники підрозділів НАЗК розказали студентам Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Білоцерківського національного аграрного університету про напрями діяльності, досягнення та можливості працевлаштування в НАЗК. 60 студентів трьох київських […] The post Студенти ФСП відвідали Тиждень відкритого уряду в НАЗК first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
admin2

Лекція співробітників Територіального управління Бюро економічної безпеки у місті Києві

1 month 4 weeks ago
22.05.2024 року відбулася відкрита лекція для викладачів і студентів, яку провели співробітники Територіального управління Бюро економічної безпеки у місті Києві: керівниця юридичного відділу Юлія Гошуляк та керівник сектору комунікацій Микита Григорʼєв. На лекції розглянули питання щодо завдань, структури, підслідності та взаємодії з правоохоронними органами, а також успішні кейси. Дякуємо лекторам за цікаву, актуальну дискусію! The post Лекція співробітників Територіального управління Бюро економічної безпеки у місті Києві first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
admin2

Вітаємо Анатолія Анатолійовича МЕЛЬНИЧЕНКА з присвоєнням почесного звання Заслуженого працівника освіти України!

2 months ago
🎉 Вітаємо! 🎉 Проректору з навчальної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського, нашому колезі – професору кафедри теорії та практики управління, – вихованцю факультету соціології і права указом Президента України присвоєно почесне звання Заслуженого працівника освіти України! Безсумнівно, що це – визнання багаторічної праці Анатолія Анатолійовича МЕЛЬНИЧЕНКА та його внеску у розвиток вищої освіти в Україні. […] The post Вітаємо Анатолія Анатолійовича МЕЛЬНИЧЕНКА з присвоєнням почесного звання Заслуженого працівника освіти України! first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
admin2

ФСП на КПІАбітFest 18.05.2024

2 months ago
18 травня 2024 року команда факультету соціології і права взяла участь у КПІАбітFest (загальноуніверситетський День відкритих дверей КПІ ім. Ігор Сікорського). На локації факультету викладачі та студенти відповіли на питання вступників (на фото лише деякі з них), а також запросили їх на День відкритих дверей ФСП. Нагадуємо, що у червні відбудеться День відкритих дверей безпосередньо […] The post ФСП на КПІАбітFest 18.05.2024 first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
fspinform

Відбулася лекція на тему “Наративні технології в терапії посттравматичних стресових розладів”

2 months ago
 Шановні студенти та колеги! 16 травня 2024 року на нашому факультеті відбулася лекція на тему “Наративні технології в терапії посттравматичних стресових розладів”. Захід провів Завідувач кафедри Біобезпеки і здоров’я людини Худецький Ігор Юліанович. Під час лекції Ігор Юліанович поділився своїми знаннями та досвідом у застосуванні наративних методик для допомоги людям, які пережили травматичні події. Ми […] The post Відбулася лекція на тему “Наративні технології в терапії посттравматичних стресових розладів” first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
admin2

Вітаємо з Днем Вишиванки!

2 months ago
З Днем Вишиванки, дорогі друзі! Сьогодні ми святкуємо не лише красу та символіку наших вишиванок, а й перемогу духу та національної гідності! Кожен візерунок на наших сорочках — це свідчення нашої сили, впевненості та перемоги. Нехай кожен стежок нагадує про наші успіхи та досягнення! 💙💛 Вітаємо з цим чудовим днем всю велику українську родину, студентів […] The post Вітаємо з Днем Вишиванки! first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
admin2

Відбулася відкрита зустріч із Робертом Зубріним — засновником Марсіанського товариства

2 months ago
16 травня 2024 року студенти ФСП стали учасниками відкритої зустрічі “Victory from Space” з Робертом Зубріним, видатним засновником Марсіанського товариства, аерокосмічним інженером, доктором наук і письменником. 📚 На цьому заході студенти змогли дізнатися більше про революцію в космічних польотах та важливість її для України. 💫 Під час зустрічі обговорювалося, чому саме Україна може стати майбутнім […] The post Відбулася відкрита зустріч із Робертом Зубріним — засновником Марсіанського товариства first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
admin2

Держсекретар США Ентоні Блінкен зустрівся зі студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського

2 months ago
Сьогодні відбулася історична подія для Київського політехнічного інституту! Державний секретар США Ентоні Блінкен особисто відвідав наш університет, де зустрівся зі студентами, викладачами та представниками адміністрації. Студенти ФСП на чолі з деканом Оленою Андріївною Акімовою також були присутніми на зустрічі. В рамках візиту пана Блінкена до КПІ відбулася цікава дискусія про майбутнє українсько-американських відносин, питання американської […] The post Держсекретар США Ентоні Блінкен зустрівся зі студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
admin2

Відкриття нової міждисциплінарної освітньо-наукової магістерської програми з історії та філософії “Європейські студії”

2 months 1 week ago
 Шановна спільното! Відзначаючи День Європи, ми раді анонсувати відкриття нової міждисциплінарної освітньо-наукової магістерської програми з історії та філософії “Європейські студії”.  Про програму: – Ця програма створена, щоб допомогти студентам краще зрозуміти європейську ідентичність, культуру та історію в умовах глобалізації та сучасних політичних змін. – Випускники отримають цінні знання та навички, які зроблять їх конкурентоспроможними у […] The post Відкриття нової міждисциплінарної освітньо-наукової магістерської програми з історії та філософії “Європейські студії” first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
admin2

Відбувся захід щодо залучення молоді до публічної служби «Промодень на публічній службі»

2 months 2 weeks ago
Сьогодні, 7 травня 2024 року, завдяки ініціативі уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Яни Юріївни Цимбаленко та активній участі завідувача кафедри теорії та практики управління Ростислава Івановича Пашова та старшого викладча Анни Миколаївни Іщенко, студенти спеціальностей 281 “Публічне управління та адміністрування” та 081 “Право” мали унікальну можливість взяти участь у заході щодо залучення […] The post Відбувся захід щодо залучення молоді до публічної служби «Промодень на публічній службі» first appeared on Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
admin2
Subscribe to Новини сайту ФСП feed