Відкрита лекція доцента кафедри ВС та Р Валерії Касянчук

2 weeks 2 days ago
31.05.2024 р. о 12:20 доцент кафедри видавничої справи та редагування Касянчук В. О. проводитиме відкриту лекцію з навчальної дисципліни «Основи реклами та PR» для студентів 2 курсу (група РЗ-21) денної форми навчання відповідно до освітньо-професійної програми «Реклама та зв'язки з громадськістю» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 061 «Журналістика». Посилання на лекцію: https://us02web.zoom.us/j/6281364828?pwd=ZXNSblVmdDVQVXdmRUhsam0xTm5Vdz09 Meeting ID: 628 136 4828 Passcode: 580703 31.05.2024 р. о 12:20 доцент кафедри видавничої справи та редагування Касянчук В. О. проводитиме відкриту лекцію з навчальної дисципліни «Основи реклами та PR» для студентів 2 курсу (група РЗ-21) денної форми навчання відповідно до освітньо-професійної програми «Реклама та зв'язки з громадськістю» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 061 «Журналістика». Посилання на лекцію: https://us02web.zoom.us/j/6281364828?pwd=ZXNSblVmdDVQVXdmRUhsam0xTm5Vdz09 Meeting ID: 628 136 4828 Passcode: 580703
Адміністратор

Starlight Media запускає майстерню шоуранерів та шоуранерок Starlight Storylab

2 weeks 5 days ago
Медіакомпанія Starlight Media оголошує набір в  Starlight Storylab - майстерню, де талановиті автори, під менторством зіркових шоуранерів та шоуранерок, будуть створювати художні проєкти міжнародного рівня. Для цього потрібно подати заявку... Медіакомпанія Starlight Media оголошує набір в  Starlight Storylab - майстерню, де талановиті автори, під менторством зіркових шоуранерів та шоуранерок, будуть створювати художні проєкти міжнародного рівня.  Євген Тунік (“Перші ластівки”, “Перевізниця”), Тала Пристаєцька (“Кріпосна”, “Перші дні”), Наталка Ворожбит (“Спіймати кайдаша”, “Кіборги”) та Артем Литвиненко (“Нюхач”, “Зупинити Голіафа”, “Перші дні”) збиратимуть свої сценарні команди із талановитих та перспективних сценаристів і сценаристок.  Початківці та досвідчені гравці ринку - автори та авторки, драматурги й драматургині, письменники та письменниці, ті, хто на “ти” з копірайтом - всі, хто відчуває в собі бажання розповідати історії, можуть долучитись до Starlight Storylab. Для цього потрібно подати заявку на сайті - коротко розповісти про себе та виконати тестове завдання. Зіркові шоуранери та шоуранерки переглянуть матеріали та оберуть тих, з ким разом в сценарних кімнатах напишуть серіал майбутнього.  “Створити новий автентичний, якісний, сучасний український серіал, що прикує увагу навіть найвибагливішого глядача та стане популярним в усьому світі - головна мета Starlight Storylab. І, звичайно, дати талановитим творцям можливість себе реалізувати, подарувати країні нові імена потужних шоуранерів, а також поповнити бібліотеку якісними проєктами та створити нові можливості для копродакшену”, - каже керівниця Starlight Storylab Анастасія Штейнгауз.  Як працюватиме майстерня  Євген Тунік, Тала Пристаєцька, Наталка Ворожбит та Артем Литвиненко переглянуть заявки та оберуть авторів та авторок для особистого знайомства.  У другому турі вони спілкуються з потенційними студентами особисто та сформують сценарні кімнати - в кожній по 3 учасника. Далі, разом із своїми командами зіркові шоуранери та шоуранерки почнуть співпрацю, мета якої - за три місяці розробити біблію, пілотну версію та презентацію серіалу, що зацікавить копродюсерів з усього світу. Після цього Starlight Media розпочне пошук міжнародних та українських партнерів для їхньої реалізації.   Подати заявку та ознайомитись з деталями можна за посиланням. 
Адміністратор

День Києва!

2 weeks 5 days ago
З днем народження, улюблене, рідне, прекрасне місто! Сьогодні місто святкує 1542 роки. Зараз триває війна і масштабні святкування скасовані. Але Київ - це серце України, що є невичерпним джерелом натхнення для всіх!  Київ – місто, що завжди вражає своєю красою, багатством історії та культури, та духом свободи та творчості. Побажаємо нашому рідному місту мирного неба над головою, добра та щастя у кожному домі! Святкуймо разом і зберігаймо своє місто з любов'ю та пишаємося ним завжди! З днем народження, улюблене, рідне, прекрасне місто!  В останню неділю травня відзначається День Києва.  Вважається, що столицю України у 482 році заснували три брати – Кий, Щек та Хорив і їхня сестра Либідь.  Тож сьогодні місто святкує 1542 роки. Зараз триває війна і масштабні святкування скасовані.  Але Київ - це серце України, що є невичерпним джерелом натхнення для всіх!  Київ – місто, що завжди вражає своєю красою, багатством історії та культури, та духом свободи та творчості.  Побажаємо нашому рідному місту мирного неба над головою, добра та щастя у кожному домі! Святкуймо разом і зберігаймо своє місто з любов'ю та пишаємося ним завжди!  
Адміністратор

День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження

2 weeks 6 days ago
Щорічно в останню суботу травня в Україні відзначається професійне свято — День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження України. Видавнича справа — дуже захоплююча та творча сфера діяльності. Цей день об'єднує людей, яким притаманна висока культура, постійний творчий пошук, шанобливе ставлення до книги. Видавці — справжні чарівники, що надають словам, думкам і зображенням відчутну форму, складання макетів, підбір кольорової гамми, верстка... Щорічно в останню суботу травня в Україні відзначається професійне свято — День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження України.  Видавнича справа — дуже захоплююча та творча сфера діяльності. Цей день об'єднує людей, яким притаманна висока культура, постійний творчий пошук, шанобливе ставлення до книги. Видавці — справжні чарівники, що надають словам, думкам і зображенням відчутну форму, складання макетів, підбір кольорової гамми, верстка. Друковане слово стало одним із визначальних факторів формування національної свідомості українців. Не можна уявити існування людського суспільства без книг, газет чи журналів. Друковане слово є запорукою розвитку освіти, науки та культури, джерелом духовності нації!  Вітаємо всіх, хто займається нелегкою роботою і продовжує популяризувати книги та читання якісної літератури в Україні! Бажаємо вам багатомільйонних тиражів і постійного попиту на поліграфічну продукцію!
Адміністратор

135 років від дня народження Ігоря Сікорського

2 weeks 6 days ago
Цього дня, 25 травня 1889 року, народився Ігор Сікорський — відомий на весь світ студент КПІ, геніальний авіаконструктор, невтомний винахідник і відчайдушний пілот, який підкорив Європу та США. У 20 років, навчаючись у КПІ, розробив і побудував свої перші літаки. Саме в Київській політехніці він почав будувати свій перший гелікоптер. Більше про життєвий шлях генія у відео КПІмедіа.. Цього дня, 25 травня 1889 року, народився Ігор Сікорський — відомий на весь світ студент КПІ, геніальний авіаконструктор, невтомний винахідник і відчайдушний пілот, який підкорив Європу та США. У 20 років, навчаючись у КПІ, розробив і побудував свої перші літаки. Саме в Київській політехніці він почав будувати свій перший гелікоптер. «Знімаю капелюха перед альма-матер, яка підготувала мене до підкорення неба», — казав Ігор Іванович. Більше про життєвий шлях генія у відео КПІмедіа  
Адміністратор

Набір творів у літній «Легіт»

3 weeks ago
Літературний онлайн-журнал «Легіт» оголошує набір творів у літній випуск. З 16 до 31 травня заповнюйте форму й додавайте в неї авторську поезію й прозу. Вимоги щодо оформлення текстів читайте тут. Редакція з радістю чекає на творчість як авторів, котрі були опубліковані у весняному випуску, так і нових для журналу митців. Після завершення набору творів редакція зв‘яжеться з авторами задля узгодження правок та інших питань... Літературний онлайн-журнал «Легіт» оголошує набір творів у літній випуск. З 16 до 31 травня заповнюйте форму й додавайте в неї авторську поезію й прозу. Вимоги щодо оформлення текстів читайте тут.  Редакція журналу чекає на творчість як авторів, котрі були опубліковані у весняному випуску, так і нових для журналу митців. Після завершення набору творів редакція зв‘яжеться з авторами задля узгодження правок та інших питань.  Діліться з читачами своїм відчуттям світу.    
Адміністратор

Доступ до нових баз даних

3 weeks 2 days ago
Гарна новина для дослідників і науковців. Бібліотека КПІ додала доступ до нових баз даних, зокрема Cambridge University Press (доступ в локальній мережі університету), Springer e-books 2017 (доступ в локальній мережі університету), Національного репозитарію академічних текстів (вільний доступ) та інших. Повний перелік доступних баз даних опубліковано на сайті... Гарна новина для дослідників і науковців. Бібліотека КПІ додала доступ до нових баз даних, зокрема Cambridge University Press (доступ в локальній мережі університету), Springer e-books 2017 (доступ в локальній мережі університету), Національного репозитарію академічних текстів (вільний доступ) та інших. Повний перелік доступних баз даних опубліковано на сайті.  
Адміністратор

До зустрічі на фестивалі CreativeHub

4 weeks ago
Наша команда старанно працювала майже півроку, щоб завтра ми могли зібратися усі разом, познайомитися та підсумувати креативну роботу. Творчий простір обʼєднує! Уже завтра, 18 травня, в смартукритті Бібліотеки КПІ відбудеться офлайн-частина фестивалю CreativeHub. Реєстрація усіх учасників та учасниць розпочинається на локації о 10:45 і триватиме до 11:15. Програма заходу наповнена розіграшами, майстер-класом із ораторського мистецтва, спілкуванням з командою та спонсорами. І, звісно ж, церемонія нагородження з призами та подарунками... Наша команда старанно працювала майже півроку, щоб завтра ми могли зібратися усі разом, познайомитися та підсумувати креативну роботу. Творчий простір обʼєднує! Уже завтра, 18 травня, в смартукритті Бібліотеки КПІ відбудеться офлайн-частина фестивалю CreativeHub. Реєстрація усіх учасників та учасниць розпочинається на локації о 10:45 і триватиме до 11:15. Програма заходу наповнена розіграшами, майстер-класом із ораторського мистецтва, спілкуванням з командою та спонсорами. І, звісно ж, церемонія нагородження з призами та подарунками. Мініхакатон буде відбуватися за розкладом після реєстрації в сусідній аудиторії. На місці всі команди розподілять і зорієнтують наші ментори та менторки. Вони допоможуть розібратися із завданнями й проведуть вас на місце. Безмежно дякуємо усім, хто долучився до формування творчої спільноти: команді з організації, волонтерській групі, спонсорам, учасникам і учасницям.  
Адміністратор

Майстер-клас з ораторського мистецтва на хакатоні: чому це важливо?

4 weeks ago
Уміння знайти спільну мову з кожним і презентувати себе — ключ до успіху в будь-якій сфері. Ви зможете переконати кота не дряпати килим або використати свої навички у професії та стати кращим з кращих або кращою із кращих. Впливати на рішення людей, використовуючи лише свою красномовність, стане новим талантом. Після майстер-класу, який проведе викладачка ораторського та акторського мистецтв Ірина Басараб... Уміння знайти спільну мову з кожним і презентувати себе —ключ до успіху в будь-якій сфері. Ви зможете переконати кота не дряпати килим або використати свої навички у професії та стати кращим з кращих або кращою із кращих. Впливати на рішення людей, використовуючи лише свою красномовність, стане новим талантом. Після майстер-класу, який проведе викладачка ораторського та акторського мистецтв Ірина Басараб, ваші промови стануть настільки переконливі, що навіть бабуся іншого кандидата піде голосувати за вас на виборах. (По секрету: ви точно чули голос Ірини, адже вона озвучувала реклами таких відомих брендів як «Єва» та «Bolt», а ще знімалася у фільмах) Чекаємо на тебе вже завтра в смартукритті Бібліотеки КПІ об 11:00. Доєднуйся до простору креативних та набувай навички ораторства разом із нашою командою!  
Адміністратор

До уваги 4 курсу!

4 weeks 2 days ago
За графіком навчального процесу переддипломна  практика закінчується вже 19.05.2024.  Нагадуємо, що написання дипломного проєкту з 20.05.2024 по 16.06.2024 (4 тижні).  Захисти відбудуться з 17 по 25 червня 2024 р. Ознайомитися з графіком виконання дипломних проєктів за посиланням https://vsr.vpi.kpi.ua/uk/studentam/kvalifikatsijni-roboti.html За графіком навчального процесу переддипломна  практика закінчується вже 19.05.2024.  Нагадуємо, що написання дипломного проєкту з 20.05.2024 по 16.06.2024 (4 тижні).  Захисти відбудуться з 17 по 25 червня 2024 р. Ознайомитися з графіком виконання дипломних проєктів за посиланням https://vsr.vpi.kpi.ua/uk/studentam/kvalifikatsijni-roboti.html  
Адміністратор

Анонс лекції від CreativeHub зі Світланою Фіялкою!

1 month ago
На лекції ми обговоримо тему «Потенціал використання ChatGPT для роботи та навчання». Розглянемо як прогрес ШІ впливає на сьогоденне письменництво. Чи зможе ШІ стати гарним інструментом або ж джерелом більших проблем для написання текстів? Чи існує в нього потенціал задля покращення робіт для навчання та робити?  Онлайн-зустріч відбудеться 14 травня. Час онлайн-зустрічі - 15.00. Приєднатися за посиланням: https://us05web.zoom.us/j/87260530840?pwd=TvPU5ZIebbXxr84qTDErjGVXddWKxa.1 Долучайся до лекції, щоб почути відповіді!  Світлана Фіялка — майстриня редакторської справи, авторка безлічі наукових статей та викладачка в КПІ. Її сфера наукових інтересів охоплює все, що пов’язане з редагуванням текстів, а також наукова та масова комунікація. А ще вона поетка! У 2022 році вийшла її перша електронна збірка «Свої» у видавництві Стрельбицького, а в 2023 році Світлана Борисівна увійшла в Антологію мережевих текстів поряд з блискучими Мариною Пономаренко, Людмилою Горовою, Сергієм Жаданом та десятками інших сучасних поетів і поеток. На лекції ми обговоримо тему «Потенціал використання ChatGPT для роботи та навчання». Розглянемо як прогрес ШІ впливає на сьогоденне письменництво. Чи зможе ШІ стати гарним інструментом або ж джерелом більших проблем для написання текстів? Чи існує в нього потенціал задля покращення робіт для навчання та робити?  Онлайн-зустріч відбудеться 14 травня. Час онлайн-зустрічі - 15.00. Приєднатися за посиланням: https://us05web.zoom.us/j/87260530840?pwd=TvPU5ZIebbXxr84qTDErjGVXddWKxa.1 Долучайся до лекції, щоб почути відповіді!             
Адміністратор

День матері

1 month ago
В Україні сьогодні відзначається День матері. Це час вдячності тим, хто завжди поруч, хто дає нам свою  любов, турботу та підтримку! Привітайте своїх матусь зі святом і подякуйте їм за все, що вони роблять для вас. З дозволу авторки, нашої викладачки пані Світлани Фіялки, публікуємо вірш про матусь... В Україні сьогодні відзначається День матері. Це час вдячності тим, хто завжди поруч, хто дає нам свою  любов, турботу та підтримку! Привітайте своїх матусь зі святом і подякуйте їм за все, що вони роблять для вас. З дозволу авторки, нашої викладачки пані Світлани Фіялки, публікуємо вірш про матусь... В серці - любов і сила матері, Під серцем - надія і в очах - надія... Ніжність - у голосі і в характері. Кожна - Тереза й кожна - Марія...   Мама, що молиться й захищає, Навчає, лікує і сіє квіти... Пече пиріжки і частує чаєм І навіть здалЯ вміє зігріти...   Мама  - це твій  особистий ангел, Благословіння вже з перших обіймів. І коли донечка мамою стане, - Теж неодмінно це зрозуміє...                          Світлана Фіялка  
Адміністратор

Географія фестивалю CreatibeHub

1 month ago
CreatibeHub — це молодіжний фестиваль, покликанням якого є об’єднання творчої молоді, що синтезує креативні ідеї на повну потужність. І, згідно з нашими даними, нам це дійсно вдалося, адже до програми нашого фестивалю долучилися не тільки люди з України, а й з Об’єднаних Арабських Еміратів та Чеської Республіки... CreatibeHub — це молодіжний фестиваль, покликанням якого є об’єднання творчої молоді, що синтезує креативні ідеї на повну потужність. І, згідно з нашими даними, нам це дійсно вдалося, адже до програми нашого фестивалю долучилися не тільки люди з України, а й з Об’єднаних Арабських Еміратів та Чеської Республіки. Найбільше людей взяло участь у конкурсі письменницької майстерності — і це, переважно, люди з Києва, Харкова та області, Львову та Івано-Франківська. Мініхакатоном зацікавилися люди з Києва, Броварів та Фастова, а також Івано-Франківська. На конкурс соціально відповідального контенту же подавалися люди з Києва, Броварів, Львову, а також з тимчасово окупованого Сімферополя.  Дякуємо усім, хто долучився! Чекаємо на вас на нашому фестивалі, який допоможе вам прокачати журналістські навички для подальшої діяльності в галузі.    
Адміністратор

Анонс майстер-класів від CreativeHub

1 month ago
У рамках нашого фестивалю ми раді анонсувати серію майстер-класів, і ось настав час для першого з них! Онлайн-зустріч відбудеться 9 травня. Час онлайн-зустрічі - 15.00. Приєднуйся за посиланням: https://us05web.zoom.us/j/87260530840?pwd=TvPU5ZIebbXxr84qTDErjGVXddWKxa.1 Познайомтеся з Валерією Савотіною, талановитою авторкою постапокаліптичної повісті «Ти все зміниш» та захоплюючої книжки-квесту «Незалежність: перезавантаження». Вона також відома як піарниця видавництва “Віхола” та книжкова блогерка. На майстер-класі ми обговоримо тему “Книжки та комунікації у письменстві”. Розглянемо як автори використовують різні стилі та жанри для передачі своїх думок та ідей, як вони будують діалог з аудиторією... У рамках нашого фестивалю ми раді анонсувати серію майстер-класів, і ось настав час для першого з них! Познайомтеся з Валерією Савотіною, талановитою авторкою постапокаліптичної повісті «Ти все зміниш» та захоплюючої книжки-квесту «Незалежність: перезавантаження». Вона також відома як піарниця видавництва “Віхола” та книжкова блогерка. На майстер-класі ми обговоримо тему “Книжки та комунікації у письменстві”. Розглянемо як автори використовують різні стилі та жанри для передачі своїх думок та ідей, як вони будують діалог з аудиторією через свої твори. Валерія поділиться своїм досвідом у створенні глибоких, багатовимірних персонажів та світів, які викликають емоційний відгук у читачів. Онлайн-зустріч відбудеться 9 травня. Час онлайн-зустрічі - 15.00 Приєднуйся за посиланням https://us05web.zoom.us/j/87260530840?pwd=TvPU5ZIebbXxr84qTDErjGVXddWKxa.1  
Адміністратор

Відкрита лекція доцента кафедри видавничої справи та редагування Янішевського О. О. на кафедрі журналістики і сучасних медіа Філологічного факультету Лодзинського університету (Республіка Польща)

1 month 2 weeks ago
  23 квітня 2024 р. у режимі online відбулася відкрита лекція доцента кафедри видавничої справи та редагування Янішевського Олександра Олександровича на кафедрі журналістики і сучасних медіа Філологічного факультету Лодзинського університету (Республіка Польща) на тему «Функціонування українських медіа в умовах війни: радіо, преса, телебачення, інтернет». Пан Янішевський ознайомив польських студентів з діяльністю українських медіа в умовах війни, оскільки для них сучасні реалії українського медійного життя і вітчизняного медіадискурсу залишаються маловідомі. Давалися характеристики усім базовим складовим медіакомунікацій в їхній екстраполяції на воєнні реалії України: радіо, пресі, телебаченню, інтернету, месенджерам тощо. Розглядалися конкретні приклади блогожурналістики на різних цифрових платформах. Також не залишилися без уваги й питання українсько-польських стосунків в контексті перманентних блокад кордону між нашими державами протягом останнього півріччя і висвітлення цього явища у національних медіа...     23 квітня 2024 р. у режимі online відбулася відкрита лекція доцента кафедри видавничої справи та редагування Янішевського Олександра Олександровича на кафедрі журналістики і сучасних медіа Філологічного факультету Лодзинського університету (Республіка Польща) на тему «Функціонування українських медіа в умовах війни: радіо, преса, телебачення, інтернет». Пан Янішевський ознайомив польських студентів з діяльністю українських медіа в умовах війни, оскільки для них сучасні реалії українського медійного життя і вітчизняного медіадискурсу залишаються маловідомі. Давалися характеристики усім базовим складовим медіакомунікацій в їхній екстраполяції на воєнні реалії України: радіо, пресі, телебаченню, інтернету, месенджерам тощо. Розглядалися конкретні приклади блогожурналістики на різних цифрових платформах. Також не залишилися без уваги й питання українсько-польських стосунків в контексті перманентних блокад кордону між нашими державами протягом останнього півріччя і висвітлення цього явища у національних медіа. Лекція пана Янішевського Лекція пана Янішевського спонукала майбутніх журналістів до обговорення низки актуальних питань, зокрема польську студентську аудиторію цікавило, як український медіаспоживач справляється із дезінформацією, і російською зокрема. Також гостре занепокоєння молодих людей викликали проблеми перевірки достовірності інформації реципієнтами будь-якої інформації, а особливо воєнної в парадигмі протидії фейкам північного сусіда України. Відеолекція доцента кафедри видавничої справи та редагування ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського Янішевського О. О. із зарубіжною молодіжною аудиторією завершилася взаємними побажаннями продовження плідного співробітництва з аналогічним підрозділом Лодзинського університету, що триває вже не один рік, налагодженя професійних  зв'язків між українськими та польськими студентами-медійниками, а також домовленостями про майбутні академічні обміни як на студентському, так і на викладацькому рівнях.            
Адміністратор

Зустріч з представником компанії TechMagic, з графічним дизайнером Андріаною Лазаренко

2 months ago
Нагадуємо, що 17 квітня 2024 р. о 12.20 відбудеться друга зустріч з представником компанії TechMagic, з графічним дизайнером Андріаною Лазаренко. Тема зустрічі: «Типові помилки при підготовці до друку та як їх уникнути».  Доєднатися до вебінару за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/79480230604?pwd=Dv1OA2bzpE133BvdG8we66Jgxhsy3h.1 Meeting ID: 794 8023 0604 Passcode: 5eX2aH Нагадуємо, що 17 квітня 2024 р. о 12.20 відбудеться друга зустріч з представником компанії TechMagic, з графічним дизайнером Андріаною Лазаренко.  Тема зустрічі: «Типові помилки при підготовці до друку та як їх уникнути».  Доєднатися до вебінару за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/79480230604?pwd=Dv1OA2bzpE133BvdG8we66Jgxhsy3h.1 Meeting ID: 794 8023 0604 Passcode: 5eX2aH
Адміністратор

Завершення календарного контролю!

2 months 2 weeks ago
Перший семестровий контроль добігає кінця.  Завтра - 30 березня - останній день атестації. Підсумки атестації можна переглянути на платформі Кампус КПІ. Нагадуємо, що проведення атестацій два рази на семестр - це перевірка на  успішність у виконання індивідуального навчального плану... Перший семестровий контроль добігає кінця.  Завтра - 30 березня - останній день атестації. Підсумки атестації можна переглянути на платформі Кампус КПІ. Нагадуємо, що проведення атестацій два рази на семестр - це перевірка на  успішність у виконання індивідуального навчального плану.  
Адміністратор

Увага! Зміни! День відкритих дверей ВПІ КПІ відбудеться онлайн!

2 months 2 weeks ago
Увага! У зв'язку з введенням в дію розпорядження про посилення заходів безпеки на території КПІ ім. Ігоря Сікорського, День відкритих дверей ВПІ буде проведено онлайн! Бери участь у Zoom конференції 30.04.2024, що відбудеться о 12.00 за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/5418253872?pwd=VzhuYVVQUmRBZVc1aTB2WEk4YWZGQT09&omn=76885681609 Ідентифікатор ZOOM конференції: 541 825 3872. Код доступу: 1111. Доєднуйся до зустрічі та отримуй інформацію щодо вступу 2024!  Увага! У зв'язку з введенням в дію розпорядження про посилення заходів безпеки на території КПІ ім. Ігоря Сікорського, День відкритих дверей ВПІ буде проведено онлайн! Бери участь у Zoom конференції 30.04.2024, що відбудеться о 12.00 за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/5418253872?pwd=VzhuYVVQUmRBZVc1aTB2WEk4YWZGQT09&omn=76885681609 Ідентифікатор ZOOM конференції: 541 825 3872. Код доступу: 1111. Доєднуйся до зустрічі та отримуй інформацію щодо вступу 2024!   Ти отримаєш відповіді на найважливіші питання: – Навіщо вступати до Видавничо-поліграфічного інституту? – Де я зможу працювати? – Як здолати НМТ? – Який творчий конкурс? Якщо у Вас є ще інші питання, Вас цікавлять наші спеціальності, приходьте до нас та отримайте масу цікавої, а головне, корисної інформації. 
Адміністратор

До уваги студентів 4 курсу! Сесія!

2 months 2 weeks ago
До уваги студентів 4 курсу! Нагадуємо, що згідно з навчальним планом сесія проходитиме у такі дати: денна форма навчання: - з 8 квітня по 13 квітня 2024 р. заочна форма навчання:  - з 1 квітня по 5 квітня 2024 р. ... До уваги студентів 4 курсу! Нагадуємо, що згідно з навчальним планом сесія проходитиме у такі дати: денна форма навчання: з 8 квітня по 13 квітня 2024 р. заочна форма навчання:  з 1 квітня по 5 квітня 2024 р.  Розклад доступний на сайті за посиланням http://education.kpi.ua/Schedules/ScheduleGroupSelection.aspx  
Адміністратор
Subscribe to Новини сайту кафедри ВСР (ВПІ) feed