Конкурс «Королева КПІ » – вже традиційний культурно-масовий захід університету, який викликає величезну цікавість не тільки студентів Політеху, але й інших ВНЗ Києва. Не стане виключенням і цьогорічна «Королева». Почесне журі визначить найкращу дівчину найбільшого технічного університету країни.

Щороку відбір фіналісток «Королеви КПІ» проходить в 2 етапи: спочатку на більшості факультетів протягом півріччя проходять відбіркові тури, переможниці яких і отримують право представляти свій факультет у фіналі. На очах у більш ніж двохтисячної аудиторії учасниці повинні проявити себе в різноманітних конкурсах, що дає можливість глядачам обрати свою фаворитку. Цей захід – найкраща можливість переконатися в тому, що у Київській Політехніці навчаються чарівні, розумні та талановиті дівчата.

«Королева КПІ» - одне з найяскравіших та вражаючих шоу, що дає можливість кращим з найкращих привселюдно проявити себе, показати всі свої таланти, вміння та грані. Не прогав свій шанс. Прийди та на власні очі спостерігай за цим неймовірним шоу, яке організовує для нас Студентська Рада КПІ. Поспішайте отримати свої запрошення (запрошення можно отримати в Студентських Радах факультетів та в Учасниць конкурсу).