Студрада

Студентська Рада

Адреса: 03056 проспект Перемоги, 37, корп.1, кім.165
Тел.:  204-85-50, Факс: 204-99-28
E-mail: studrada[at]kpi.ua

Студрада. Переформатування. Що потрібно студентам? Ярослав Тодоров, 3-й курс ФБМІ. CAMPUS

Чим насправді має займатися студрада? Чи дійсно студрада є містком між студентами та адміністрацією університету? Що дає участь у студраді й навіщо вона потрібна? Чи ефективний формат студентського самоврядування? Чи результативна взаємодія між студрадами факультетів із загальноуніверситетською?

Донація крові в КПІ

Київський міський центр крові потребує донорів. Студентська соцслужба спільно зі Студрадою КПІ й мобільною бригадою КМЦК 27 січня проведуть донацію на території університету.

Приходьте, якщо хочете врятувати життя українця і турбуєтесь про своє здоров’я!

Запис зустрічі з Тарасом Чмутом

Під час прямої трансляції зустрічі виникли технічні неполадки.

Для тих, хто не зміг відвідати захід, публікуємо повний запис зустрічі голови фонду «Повернись Живим» — військового аналітика Тараса Чмута зі спільнотами КПІ та Києво-Могилянки.

КПІзустріч з Тарасом Чмутом

КПІшники долучилася до збору фонду «Повернись живим» на тренажер «Корсар», задонативши найбільшу суму. Тож уже цього четверга до КПІ завітає голова фонду, щоб познайомитися з нашою крутою спільнотою.

Швидкий розвиток покоління: У КПІ розпочався 1-й Міжнародний студентський форум A.G.E. (відео)

Обмін досвідом, цікаві воркшопи, надактуальні теми та посиденьки під живу музику – все це об’єднує 1-й Міжнародний студентський форум A.G.E. – Active Generation Evolution, який проходить цими днями в КПІ

І знову "Сушка"

Перед входом до корпусу №1 у перший день жовтня відбулася "Сушка" – так називається щорічна виставка фотографій, виконаних студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Перемога РТФ

"Битва факультетів" – це змагання між факультетами, яке щорічно в листопаді проводить Студентська рада КПІ ім. Ігоря Сікорського, за звання найкращого факультету року. Конкурс проводиться з 2010 року і складається з трьох етапів: інтелектуального, спортивного та творчого.

Королева КПІ 2018

10 травня 2018 року в ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся  грандіозний студентський конкурс краси та інтелекту, у якому найкрасивіші дівчата університету змагалися за титул "Королева КПІ 2018".

«Сушка-2018»: свято фотографії в КПІ імені Ігоря Сікорського (відео)

16 травня 2018 року КПІ ім. Ігоря Сікорського знов приймає аматорів і професіоналів фотомистецтва. Уже не перший рік поспіль на алеї перед головним корпусом проходить виставка фотографії «Сушка» – фотопроект, який збирає з року в рік все більше учасників.