Королева КПІ 2019

У Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського 14 травня 2019 року відбувся довгоочікуваний фінал студентського конкурсу краси та інтелекту, у якому найчарівніші дівчата університету змагалися за титул "Королева КПІ 2019".

Королева КПІ 2018

10 травня 2018 року в ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся  грандіозний студентський конкурс краси та інтелекту, у якому найкрасивіші дівчата університету змагалися за титул "Королева КПІ 2018".

Королева КПІ 2017

11 травня 2017 року в ЦКМ відбулася найочікуваніша студентська подія цієї весни. Найкрасивіші та найспокусливіші дівчата змагалися за титул "Королева КПІ"! Перемогу здобула студентка ВПІ - Поліна Соломка. Вітаємо королеву та дякуємо учасницям та організаторам і спонсорам за прекрасне шоу.

Екзотична міс КПІ 2016

Конкурс  International Miss KPI 2016 – найбільш очікувана подія для всіх іноземних студентів нашого університету – відбувся 31 березня у центрі консолідації студентів "Інтонація".

Королева КПІ 2015 - Анна Юнак (ВПІ)!

Королева КПІ 2015 - Анна Юнак !
Міс Глядацьких симпатій - Анастасія Товстюк !
Міс Інтернет - Анастасія Латишева !
Міс Артистичність - Яніна Воловик !
Номінація "Від кутюр" - Олександра Зубарчук !
Міс Дружба - Тетяна Бельдягіна !

Королева КПІ 2014 - Ірина Левченко (ПБФ)

Королева КПІ 2014 - Ірина Левченко (ПБФ)
Міс глядацьких симпатій - Анастасія Кинкурогова (ФЕЛ)
Міс Інтернет - Катерина Болотенка (ІХФ)
Міс Дружба - Анастасія Кинкурогова (ФЕЛ)
Міс Конгеніальність - Уляна Панцюк (ВПІ)
Міс Образ - Валерія Кавун (ФММ)

Королева КПІ 2013 Тарасик Богдана (ФММ)

Кожної весни, 40-тисячний студентський колектив КПІ, а також вся київська студентська спільнота захоплено спостерігає за феєричним дійством, у фіналі якого обирається найчарівніша та найхаризматичніша дівчина з-поміж 23 претенденток (але завдяки численним спонсорам жодна з красунь не залишається

Королева КПІ 2012 Аня Гресь (ММІФ)

Щороку відбір фіналісток «Королеви КПІ» проходить в 2 етапи: спочатку на більшості факультетів протягом півріччя проходять відбіркові тури, переможниці яких і отримують право представляти свій факультет у фіналі.

Підписка на Королева КПІ