At the Meeting of Academic Council: 02.06.2014

2 червня 2014 р. відбулося чергове засідання Вченої ради НТУУ “КПІ”. Розпочалося воно поздоровленням ювіляра – декана зварювального факультету д.т.н., професора Сергія Костянтиновича Фомічова.

Після цього за перемогу в конкурсі НАН України "На здобуття премій для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи" було нагороджено Дипломом НАН України магістрантку кафедри фізики металів М.А.Вережак та Грамотою НАН України аспіранта кафедри фізики металів І.А.Владимирського.

Далі проректор Ю.І.Якименко вручив Почесні грамоти Держкомтелерадіо України за вагомий особистий внесок у розвиток видавничо-поліграфічної сфери, сумлінну творчу працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників видавництв і поліграфії Т.Г.Осиповій та О.І.Лотоцькій. Подяки Держкомтелерадіо України було вручено Т.Л.Кривобок та Л.О.Сігорській.

Першим питанням порядку денного було відзначення діяльності заступника виконавчого директора Українського науково-технологічного центру Віктора Корсуна. Юрій Іванович зауважив, що завдяки багатогранній діяльності пана Корсуна КПІ озброєний глибокими теоретичними знаннями в галузі інноваційного менеджменту та здій¬снює практичні кроки по впровадженню ідеології "трикутника знань: наука – освіта – промисловість" і комерціалізації наукових досліджень, що важливо не тільки для нашого університету, але й для України в цілому. Пану Корсуну було вручено Подяку Вченої ради за вагомий внесок у розвиток інноваційної діяльності НТУУ "КПІ", впровадження сучасних механізмів міжнародного трансферу технологій, сприяння утвердженню демократичних засад у діяльності університету.

Другим питанням порядку денного було затвердження змін до правил прийому в НТУУ "КПІ". Доповідав заступник першого проректора В.І.Тимофєєв. Він зазначив, що було внесено зміни до правил прийому, зокрема змінилися терміни прийому заяв та документів, терміни зарахування вступників, а також строки проведення творчих конкурсів.
Наступним питанням були підсумки виконання спільних програм і перспективи співпраці зварювального факультету НТУУ "КПІ" та Інституту електро¬зварювання імені Євгена Патона НАН України. Доповідали академік НАН України К.А.Ющенко, заступник директора ІЕЗ ім. Є.О.Патона та декан зварювального факультету С.К.Фомічов. Доповіді висвітлювали питання кібернетичних та інформаційних технологій у зварювальній науці та техніці.

Останнім питанням порядку денного були підсумки національного рейтингу університетів "ТОП-200" за 2013 рік. Доповідав проректор С.І.Сидоренко. Він інформував, що за результатами, опублікованими в газеті "Дзеркало тижня. Україна", НТУУ "КПІ" розділив перше місце з Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка.
Наприкінці були розглянуті конкурсні питання і поточні справи.

А.А. Мельниченко, вчений секретар НТУУ "КПІ"