ЗФ

Адреса ЗФ: Київ-03056, вул. Дашавська 6/2, корпус 23, 2 поверх, кімната 220
Телефони для довідок: 204-92-21, 204-90-03
e-mail: zf[at]kpi.ua

У КПІ створили новий інститут!

2019.11.04 У КПІ створили ІМПТ

У Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» створили нову структурну одиницю – Інститут матеріалознавства та передових технологій. Таке рішення ухвалила сьогодні Вчена рада університету.

Зустріч керівництва КПІ ім. Ігоря Сікорського з представниками компаній «Boeing Україна» та «Прогрестех-Україна»

17 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася робоча зустріч керівництва університету з представниками компаній «Boeing Україна» та «Прогрестех-Україна».

Угода з Гуандунською академією наук (КНР)

25 червня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Гуандунської академії наук (Китайська Народна Республіка) на чолі з її президентом Ляо Бін. До складу делегації також входили директор Фошанського інституту промислових технологій Сяо Женьцзюнь, директор Гуандунського інституту зварювання Дун Чуньлінь, радник керівника Гуандунського інституту зварювання Ван Яцінь.

Підписання Меморандуму між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Управлінням науки і техніки міста Гуанчжоу

2019.03.20 Підписання Меморандуму між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Управлінням науки і техніки  міста Гуанчжоу

20 березня КПІ ім. Ігоря Сікорського та Управління науки і техніки міста Гуанчжоу провінції Гуандун (Китайська Народна Республіка) уклали меморандум про порозуміння щодо співробітництва в галузі науки, техніки та інновацій.

Сучасні дослідження та розробки ІЕЗ імені Є.О.Патона  в галузі зварювання  та споріднених технологій

Пропонуємо вашій увазі презентацію Бориса Євгеновича Патона "Сучасні дослідження та розробки ІЕЗ імені Є.О.Патона в галузі зварювання та споріднених технологій".

Підвищують якість зварювання різнорідних матеріалів

Серед проектів, представлених політехніками на Фестивалі інноваційних проектів "Sikorsky Challenge", увагу відвідувачів привернула робота, присвячена контактному точковому зварюванню. Така технологія широко застосовується в автомобілебудуванні, приладобудуванні та інших галузях.

КПІ – міжнародний центр зварювання

Нарада у директора ІЕЗ ім. Є.О. Патона, президента НАН України Б.Є.Патона  після аудиту

Якщо пересічну людину попросити назвати асоціації до слова "зварювання", ви найімовірніше почуєте "дуга" і "Патон".

Вітаємо доцентів зварювального факультету Євгенію Чвертко і Андрія Чорного!

2018.10.04 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №301/2018 Про присудження Державних премій України в галузі освіти 2018 року

Вітаємо доцентів зварювального факультету Євгенію Петрівну Чвертко і Андрія В'ячеславовича Чорного з присудженням Державної премії України в галузі освіти 2018 року

Знання з першоджерела – найкраще

Ілля Новіков

Серед кращих студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, що крокували площею Знань у День першокурсника, був і представник ЗФ – шестикурсник Ілля Новіков.

Сторінки