ЗФ

Адреса ЗФ: Київ-03056, вул. Дашавська 6/2, корпус 23, 2 поверх, кімната 220
Телефони для довідок: 204-92-21, 204-90-03
e-mail: zf[at]kpi.ua

Підписання Меморандуму між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Управлінням науки і техніки міста Гуанчжоу

2019.03.20 Підписання Меморандуму між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Управлінням науки і техніки  міста Гуанчжоу

20 березня КПІ ім. Ігоря Сікорського та Управління науки і техніки міста Гуанчжоу провінції Гуандун (Китайська Народна Республіка) уклали меморандум про порозуміння щодо співробітництва в галузі науки, техніки та інновацій.

Сучасні дослідження та розробки ІЕЗ імені Є.О.Патона  в галузі зварювання  та споріднених технологій

Пропонуємо вашій увазі презентацію Бориса Євгеновича Патона "Сучасні дослідження та розробки ІЕЗ імені Є.О.Патона в галузі зварювання та споріднених технологій".

Підвищують якість зварювання різнорідних матеріалів

Серед проектів, представлених політехніками на Фестивалі інноваційних проектів "Sikorsky Challenge", увагу відвідувачів привернула робота, присвячена контактному точковому зварюванню. Така технологія широко застосовується в автомобілебудуванні, приладобудуванні та інших галузях.

КПІ – міжнародний центр зварювання

Нарада у директора ІЕЗ ім. Є.О. Патона, президента НАН України Б.Є.Патона  після аудиту

Якщо пересічну людину попросити назвати асоціації до слова "зварювання", ви найімовірніше почуєте "дуга" і "Патон".

Вітаємо доцентів зварювального факультету Євгенію Чвертко і Андрія Чорного!

2018.10.04 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №301/2018 Про присудження Державних премій України в галузі освіти 2018 року

Вітаємо доцентів зварювального факультету Євгенію Петрівну Чвертко і Андрія В'ячеславовича Чорного з присудженням Державної премії України в галузі освіти 2018 року

Знання з першоджерела – найкраще

Ілля Новіков

Серед кращих студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, що крокували площею Знань у День першокурсника, був і представник ЗФ – шестикурсник Ілля Новіков.

Перший фестиваль «ТехноАртКПІ» та «Kyiv Extreme Fest»

2018.09.08 Перший фестиваль «ТехноАртКПІ» та «Kyiv Extreme Fest»

8 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся перший фестиваль «ТехноАртКПІ» та «Kyiv Extreme Fest».

Угода з Державним підприємством «Завод 410 ЦА»

2018.06.25 укладення угоди про стратегічне партнерство між КПІ та «Завод 410 ЦА»

25 червня КПІ ім. Ігоря Сікорського, Державне підприємство «Завод 410 ЦА» та Корпорація «Науковий парк «Київська політехніка» уклали угоду про стратегічне партнерство.

Сторінки