Вступне слово голови міжнародного журі конкурсу стартапів Віктора Корсуна (США) на церемонії відкриття Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge"

Наш конкурс "Sikorsky Challenge" підбадьорює технологічну і наукову креативність наших інноваторів, щоби в такий спосіб поліпшувати не лише життя своїх людей, а й цілого світу.

Вік Корсун: “Мінливий світ освіти та науки”

20 жовтня керівник міжнародного журі конкурсу "Sikorsky Challenge 2016", колишній багаторічний заступник директора УНТЦ і щирий друг нашого університету Вік Корсун (США) прочитав для керівників інститутів і факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського цікаву лекцію “Мінливий світ освіти та науки”

Дар бібліотеці від Віктора Корсуна

Науково-технічна бібліотека НТУУ "КПІ" ім. Г.І.Денисенка висловлює вдячність Віктору Корсуну, заступнику виконавчого директора Українського науково-технологічного центру, за подаровані видання в кількості 140 примірників.

Вік Корсун: вісім років співпраці з КПІ

Заступнику виконавчого директора Українського науково-технологічного центру Віктору Корсуну впродовж якихось п'яти днів довелося двічі виступити з трибуни зали засідань Вченої ради КПІ: 28 травня для учасників семінару "Інновації в Україні: уроки та рекомендації для наукового та освітнього лідерс

Засідання Вченої ради: 02.06.2014

Першим питанням порядку денного було відзначення діяльності заступника виконавчого директора Українського науково-технологічного центру Віктора Корсуна.

Інноваційний досвід США – в КПІ: візит делегації Посольства США в Україні

Делегація Посольства США в Україні у складі п. Ладіслава Беранека – економіста-аналітика та п. Віктора Корсуна – заступника директора Центру науки і технологій в Україні 13 травня відвідала наш університет.

На шляху до світових ринків [Круглий стіл “Комерціалізація наукових розробок”]

Круглий стіл “Комерціалізація наукових розробок”, зорганізований ректоратом НТУУ “КПІ” та Українським науково-технологічним центром, що відбувся в університеті 10 вересня, зібрав практично всю вищу ланку управлінців КПІ, причетних до створення, охорони та просування інноваційної продукції.

Підписка на Корсун Вік