Українці як ніхто відчули трагедію Чорнобильської катастрофи. Тож ядерна безпека для науковців та освітян України — чи не найважливіший напрям розвитку новітніх технологій. Важливим центром у сфері вітчизняної ядерної безпеки є Навчально-науковий інститут атомної та теплової енергетики КПІ.
Девʼятеро студентів КПІ наочно познайомилися із тим, що вивчали на лекціях, побачили особливості роботи хімічного цеху, цеху радіаційної безпеки, служб аналізу безпеки й налагодження та випробування устаткування, навчально-тренувального центру.
Вручення дипломів першим магістрам, які навчалися на теплоенергетичному факультеті КПІ за програмою "Фізичний захист та облік і контроль ядерних матеріалів" за спеціальністю 143 "Атомна енергетика", відбулося 12 лютого 2021 року.
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" та Державне підприємство "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" 21 січня уклали угоду про науково-технічне співробітництво та співпрацю в підготовці кадрів.
27 січня працівники дирекції з комунікацій НАЕК "Енергоатом" і студент теплоенергетичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського Ілля Черепанов провели зустрічі в смт Іванків Київської області з учнями старших класів 1-ої й 2-ої шкіл та районного ліцею
13 березня 2018 року компанія "Енергоатом", Держенергоефективності, ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського та ГО "Вища рада енергоаудиторів та енергоменеджерів" підписали Меморандум про взаємну співпрацю.
29 грудня представники Державного підприємства «НАЕК «Енерогатом» передали НТУУ «КПІ» мобільну виставкову експозицію, присвячену атомній енергетиці України.
На початку квітня 2009 року велика делегація науковців НТУУ “КПІ” на чолі з проректором з міжнародних зв'язків С.І.Сидоренком відвідала м. Славутич. У складі делегації були декани, директори інститутів, науковці – всього 39 осіб.